در آئینی به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور استاندار بوشهر؛
عملیات اجرایی پانسیون ۱۲ واحدی پزشکان بیمارستان دیر آغاز شد

3 شهريور 1400
در آئینی به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور استاندار بوشهر و هم‌زمان با اولین روز از هفته دولت، عملیات اجرایی پانسیون پزشکان بیمارستان شهرستان دیر آغاز شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در آیین آغاز عملیات اجرایی پانسیون پزشکان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: این طرح دارای ۱۲ واحد بوده که در ۳ طبقه با زیربنا هزار و ۱۰۰ مترمربع در محوطه بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر ساخته می‌شود.
احمد آخوندی در آئینی به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور استاندار بوشهر افزود: در هر طبقه ۴ واحد با زیربنا ۶۰ و ۷۰ مترمربع ساخته می‌شود و فضای توسعه‌ای برای آن در نظر گرفته شده است.
 وی ادامه داد: اعتبار ساخت این پروژه ۷۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی است.
فرماندار شهرستان دیّر نیز در این آئین با تقدیر از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت و درمان گفت: احداث پانسیون‌های پزشکان نقش مؤثری در افزایش ماندگاری پزشکان و کادر بهداشت و درمان در شهرستان دارد.
کریم علی حسنی بیان کرد: به جد پیگیر تقویت امکانات زیستی کادر بهداشت و درمان هستیم و خوشبختانه توفیقات خوبی نیز حاصل شده است.
وی افزود: با آغاز عملیات اجرایی پانسیون پزشکان بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیّر مجموع پانسیون‌های در دست ساخت پزشکان این شهرستان به ۱۸ واحد رسید که بخشی از نیازمندی‌های این حوزه به امکانات زیستی فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.دولت     آغاز.عملیات.اجرایی     کلنگ.زنی     پانسیون.پزشکان.دیر     ویدئو.کنفرانس     استاندار.بوشهر    
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     احمد.آخوندی    

تاریخ بروز رسانی:   3 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >