رییس شبکه بهداشت و درمان دیّر خبر داد؛
۲۴۰۰۰ دوز واکسن کرونا در شهرستان دیّر تزریق شد

15 شهريور 1400
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: تاکنون ۲۴ هزار دوز واکسن کرونا در شهرستان دیّر به گروه‌های هدف تزریق شده است.

احمد آخوندی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان دیّر گفت: از ابتدای شروع واکسیناسیون تاکنون ۳۷ درصد گروه هدف یک دُز و ۲۲ درصد ۲ دُز دریافت کردند و در مجموع ۲۴ هزار دوز واکسن در شهرستان تزریق شده است.
وی تأکید کرد: انجام واکسیناسیون به معنی قطع زنجیره انتقال نیست و لازم است شهروندان تا رسیدن به درصد پوشش مطلوب واکسیناسیون حتماً شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با اشاره به لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و اجتناب از برگزاری اجتماعات افزود: مراسم تشییع جنازه‌ها به صورت انبوه برگزار می‌شود که این مسئله خود عامل مهمی در انتقال ویروس کرونا است و باید با آن برخورد شود.
آخوندی اضافه کرد: شهرداری نسبت به ساماندهی بازار ماهی و میگو که سد معبر شده و فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت نمی‌شود؛ برخورد کند.
وی یادآور شد: در زمان حاضر شهرستان دیّر در وضعیت نارنجی رنگ‌بندی خطر شیوع ویروس کرونا قرار دارد و این وضعیت شکننده و بهبود آن متکی به میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی از سوی شهروندان است.

انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون     واکسن.کرونا     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیّر     احمد.آخوندی    

تاریخ بروز رسانی:   15 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >