آغاز عملیات اجرایی پایگاه اورژانس جاده‌ای ۱۱۵ خیر ساز روستای طلحه از توابع بخش بوشکان دشتستان

1 آبان 1400
عملیات اجرایی پایگاه اورژانس جاده‌ای ۱۱۵ خیر ساز شهدای روستای طلحه از توابع بخش بوشکان شهرستان دشتستان با حضور نماینده مردم دشتستان، مسئولین شهرستانی و محلی آغاز شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در حاشیه کلنگ زنی پایگاه اورژانس جاده‌ای ۱۱۵ روستای طلحه گفت: این پایگاه خیر ساز با همت خانواده‌های شهدای روستای طلحه و همکاری و همراهی بخشدار بوشکان، اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای طلحه در زمینی به مساحت ۱۲۰ مترمربع احداث خواهد شد.
ماریا خویشدوست تصریح کرد: هم‌اکنون در شهرستان دشتستان، ۱۰ پایگاه اورژانس جاده‌ای با استقرار ۱۵ آمبولانس در بخش‌های مختلف شهرستان فعال می‌باشند که با احداث این پایگاه خیر ساز، در شهرستان ۱۱ پایگاه اورژانس جاده‌ای خواهیم داشت.
وی گفت: طبق تفاهم‌نامه ما بین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی و همچنین خیرین روستای طلحه، این پایگاه در طی ۶ ماه احداث و تجهیز خواهد شد و در اختیار شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان قرار می‌گیرد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان پروژه پایگاه جاده‌ای در روستای طلحه را از نیازهای این منطقه دانست و بیان کرد: این منطقه به دلیل تردد بالا نیاز به زیرساخت‌های مختلف دارد و با توجه به کوهستانی و صعب‌العبور بودن منطقه عملیات اجرایی احداث پایگاه اورژانس ۱۱۵ خیر ساز شهدای طلحه در روستای طلحه شروع شد.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آغاز.عملیات.اجرایی     پایگاه.اورژانس.جاده‌ای     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   1 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >