احداث ۱۵ پروژه خیرساز با اعتبار بیش از هفتصد میلیارد ریال

16 آبان 1400
مسئول پیگیری، امکان‌سنجی و مطالعات پروژه‌های عمرانی مشارکتی و خیرساز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ۱۵ پروژه خیرساز با اعتبار بیش از هفتصد میلیارد ریال احداث خواهد شد.

محمدرضا حاجیونی ضمن قدردانی از مشارکت خیرین سلامت در توسعه زیر ساخت‌های بهداشت و درمان اظهار داشت: خیرین سلامت نقش موثری در توسعه خدمات‌رسانی حوزه سلامت در استان بوشهر دارند.
وی با بیان اینکه خیرین سلامت در تمام دوره‌ها همواره دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و حوزه سلامت را در توسعه خدمات‌رسانی یاری نموده‌اند گفت: ۱۵ پروژه بهداشتی و درمانی با همکاری و کمک خیرین ساخت آن‌ها شروع شده و بیش از ۹۰ درصد این پروژه‌ها تا پایان سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد .
وی افزود: دیگر پروژه‌های بزرگ در حال احداث در نیمه اول سال ۱۴۰۱ به بهره ‌برداری خواهد رسید. این پروژه‌ها در پنج شهرستان استان بوشهر با بیش از هفتصد میلیارد ریال اعتبار در حال ساخت است.
 مسئول پیگیری، امکان‌سنجی و مطالعات پروژه‌های عمرانی مشارکتی و خیرساز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: این پروژه‌ها با پیگیری و تلاش‌های حجت‌الاسلام محمود عبدالهی مسئول امور خیرین و موسسات خیره دانشگاه علوم پزشکی به نتیجه رسیده که جا دارد از زحمات بی‌دریغ وی تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/ م.ف1024
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
خیرین.سلامت     محمدرضا.حاجیونی     حوزه.سلامت     حجت‌الاسلام.محمود.عبدالهی    

تاریخ بروز رسانی:   16 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >