دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
بستری ۷۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان/ روز بدون فوتی در استان

5 آذر 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ جمعه ۵ آذر ماه، ۷۰ نفر است.

دکتر سعید کشمیری در مصاحبه با خبرنگار وبدا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵  بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ۲ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.
وی با اشاره به اینکه اکنون ۵  نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۳  نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: خوشبختانه امروز مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان بوشهر به ثبت نرسید.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۱۹  بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۳  نفر از آنها مثبت قطعی بوده‎اند.
وی افزود: تا کنون ۲۰۲۲ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۸۸۹۱۲  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/ م.ف.۱۰۲۶

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آمار.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری     کووید19    

تاریخ بروز رسانی:   6 آذر 1400

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >