رئیس شبکه بهداشت و درمان دیّر:
سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه سلامت شهرستان دیّر پشتیبانی و مانع زدایی می‌شود

6 آذر 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه سلامت شهرستان دیر پشتیبانی و مانع زدایی می‌شود.

احمد آخوندی در دیدار با فرماندار جدید شهرستان دیّر گفت: معتقدیم توسعه حوزه سلامت محدود به فعالیت‌های دولت نبوده و در این بین نیازمند مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرستان هستیم.
وی افزود: همه دستگاه‌های اجرایی باید پای کار بیایند و به صورت کامل از بخش خصوصی فعال و متخصص این حوزه حمایت و پشتیبانی و موانع پیش رو را رفع کنند.
آخوندی اضافه کرد: پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیر برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی شناسایی و در این زمینه در حال رایزنی با سرمایه‌گذار هستیم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با اشاره به کمک خیرین به حوزه سلامت این شهرستان گفت: خوشبختانه با تشکیل شورای خیرین سلامت کمک‌های خوبی به حوزه بهداشت و درمان شهرستان شد.
آخوندی افزود: کمک به راه‌اندازی زایشگاه و اتاق عمل بیمارستان با تکمیل و تجهیز این بخش‌ها، ساخت خانه‌های بهداشت و مراکز خدمات جامع سلامت، خرید تجهیزات پزشکی از جمله اقدامات خیرین سلامت این شهرستان بوده است.
فرماندار شهرستان دیّر نیز با تقدیر از تلاش خستگی‌ناپذیر مدافعان سلامت افزود: تلاش و همت کادر بهداشت و درمان و مدافعان حوزه سلامت در شرایط و وضعیت کرونایی قابل ستایش است و اگر این تلاش‌ها نبود استان در وضعیت نامناسبی قرار می‌گرفت.
یونس باربرز با بیان اینکه پیشرفت و بهبود شرایط حوزه سلامت در گروه مشارکت همگانی است گفت: یکی از راهکارهای مؤثر برای توسعه حوزه سلامت، استفاده از ظرفیت و توان‌بخش خصوصی برای مشارکت و سرمایه‌گذاری در این عرصه است که این مهم در دستور کار قرار دارد.
فرماندار شهرستان دیّر افزود: تقویت و حمایت از بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در حوزه بهداشت و درمان، تکمیل زنجیره درمان، توسعه زیرساخت‌های درمانی، تقویت و راه‌اندازی مراکز درمانی تخصصی غیردانشگاهی مانند تأمین اجتماعی از جمله برنامه‌هایی است که ان‌شاءالله به جد دنبال می‌شود.

انتهای پیام/ ح.ن 3050

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دیدار     فرماندار     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   6 آذر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >