رئیس شبکه بهداشت و درمان دیّر:
لزوم نگاه متوازن و عادلانه به مقوله سلامت/ خیرین سلامت پشتیبان خوبی برای بیمارستان دیر هستند/ گزارش تصویری

2 اسفند 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: نگاه متوازن و عادلانه به مقوله سلامت برای بهرهمندی بهتر و بیشتر مردم به این خدمات لازم و ضروری است.

احمد آخوندی در حاشیه سفر سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به شهرستان دیر اظهار داشت: با ایجاد زیرساخت‌های سلامت در هر منطقه‌ای مطالبه‌هایی شکل می‌گیرد که عملیاتی کردن آنها بر اساس نیازسنجی‌ها امری ضروری است و باعث روحیه مشارکت‌پذیری مردم می‌شود.
خیرین سلامت پشتیبان خوبی برای بیمارستان دیر هستند
وی با اشاره به جلب مشارکت مردمی در حوزه سلامت افزود: خیرین سلامت پشتیبان خوبی برای بیمارستان امام هادی (ع) دیر هستند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: دو پروژه عمرانی با مشارکت خیرین سلامت در حوزه درمان شهرستان دیّر در حال اجر است.
آخوندی افزود: ساختمان دیالیز با همکاری خیر گران‌قدر آقای توانا و ساختمان رادیولوژی و سی‌تی‌اسکن با مشارکت خیر دوراندیش آقای حاج محمد عبدالله زاده در دست‌ساخت است.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در سفر کاری به جنوب استان بوشهر ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان که با همراهی احمد غریبی فرماندار شهرستان کنگان بود از بخش‌های مختلف این بیمارستان نیز بازدید کرد و در نشست‌های جداگانه با گروه مدیریتی و پزشکان بیمارستان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان کنگان قرار گرفت.
دکتر احمد یزدان پناه در ادامه سفر خود به جنوب استان بوشهر با حضور در بیمارستان امام هادی (ع) دیر ضمن بازدید با کارکنان این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کرد و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان دیر قرار گرفت.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر همچنین در نشست صمیمی با یونس باربرز فرماندار دیر به تبادل‌نظر در خصوص مسائل و مشکلات حوزه درمان این شهرستان و راهکارهای رفع آنها پرداخت.
انتهای پیام / ح.ن 3050
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.درمان     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   2 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >