رئیس شبکه بهداشت و درمان دیّر:
2 پروژه درمانی خیر ساز در شهرستان دیر در دست‌ساخت است/ گزارش تصویری

2 اسفند 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: 2 پروژه درمانی با مشارکت خیرین دوراندیش در بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیّر در دست‌ساخت است.

احمد آخوندی در حاشیه بازدید سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی از بیمارستان دیّر اظهار داشت: هم‌اکنون 2 پروژه درمانی بااعتبار 30 میلیارد ریال در بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیّر در حال اجرا است.
وی خاطرنشان کرد: از مجموع پروژه‌های خیر ساز حوزه بهداشت و درمان، دو پروژه در حوزه درمان در حال ساخت است که عبارتند از ساختمان دیالیز بیمارستان امام هادی (ع) دیر که با مشارکت خیر دوراندیش آقای توانا با پیشرفت فیزیکی 85 درصد در حال ساخت است که باقیات‌صالحاتی برای پدر مرحومشان است.
آخوندی ادامه داد: پروژه دیگری که در حوزه درمان این شهرستان در حال اجراست ساختمان رادیولوژی و سی‌تی‌اسکن است که توسط خیر گران‌قدر آقای حاج محمد عبدالله زاده شروع به ساخت شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: خیرین سلامت شهرستان دیّر همواره پشتیبان خوبی برای حوزه بهداشت و درمان بوده و نقش مؤثری در پیشبرد اهداف این حوزه داشته‌اند.
آخوندی اضافه کرد: با شروع بحران کرونا جلوه‌های زیبایی از انسان‌دوستی در همه زمینه‌ها شاهد بودیم که نشان می‌دهد هنوز مهربانی به قوت خود در قلب‌های مردمان کشورمان ریشه دارد.
ارتقای سلامت در گروی تعاملات بین بخشی است
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: شهرستان دیّر یکی از شهرستان‌هایی است که خیرین آن درزمینهٔ مشارکت مردمی در حوزه سلامت همکاری بسیار خوبی با مجموعه بهداشت و درمان دارند و ما همت بلند خیرین سلامت این شهرستان را در تجهیز و تکمیل پروژه‌های درمانی ارج می‌نهیم.
دکتر احمد یزدان پناه افزود: ارتقای سلامت در گروی تعاملات بین بخشی و همدلی خیران با حوزه درمان است و خوشبختانه در شهرستان دیّر گام‌های خوبی در راستای فعالیت هدفمند آنان درزمینهٔ اولویت‌های نظام سلامت برداشته‌شده است.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در سفر کاری به جنوب استان بوشهر ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان که با همراهی احمد غریبی فرماندار شهرستان کنگان بود از بخش‌های مختلف این بیمارستان نیز بازدید کرد و در نشست‌های جداگانه با تیم مدیریتی و پزشکان بیمارستان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان کنگان قرار گرفت.
دکتر احمد یزدان پناه در ادامه سفر خود به جنوب استان بوشهر با حضور در بیمارستان امام هادی (ع) دیر ضمن بازدید با کارکنان این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کرد و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان دیر قرار گرفت.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر همچنین در نشست صمیمی با یونس باربرز فرماندار دیر به تبادل‌نظر در خصوص مسائل و مشکلات حوزه درمان این شهرستان و راهکارهای رفع آنها پرداخت.

انتهای پیام / ح.ن 3050
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.درمان     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   2 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >