مسئول اورژانس دیر خبر داد؛
۵ پایگاه اورژانس شهرستان دیر آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی

3 فروردين 1401
مسئول اورژانس 115 شهرستان دیّر از آمادگی 5 پایگاه اورژانس 115 شهری و جاده‌ای با 6 کد در تعطیلات نوروزی برای ارائه خدمات به شهروندان و مسافران خبر داد.

حسین ناظمیان‌پور در حاشیه بازدید اعضا ستاد تسهیلات سفر نوروزی شهرستان دیّر از پایگاه اورژانس 115 بندر دیّر اظهار داشت: با برنامه‌ریزی انجام شده و به‌منظور خدمات‌رسانی بهتر به حادثه دیدگان انواع حوادث و سوانح احتمالی تعداد پنچ پایگاه اورژانس 115 شهری و جاده‌ای با 6 کد فعال در شهرستان دیّر آماده ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به مصدومین احتمالی است.
وی با اشاره به محل‌های استقرار پایگاه‌های اورژانس فوریت‌های پزشکی در شهرستان دیّر گفت: در تمامی محورهای اصلی مواصلاتی شهرستان دیّر در بزرگراه بوشهر به سمت دیّر در محدوده شهرستان دیّر 2 پایگاه اورژانس 115 جاده‌ای آبدان و دوراهک و همچنین یک پایگاه امداد و نجات هلال‌احمر در روستای جاشک و در مسیر جاده ساحلی نیز دو پایگاه اورژانس 115 جاده‌ای در منطقه بردخون و روستای درود احمد فعال هستند.
وی اضافه کرد: در شهر دیر نیز یک پایگاه اورژانس 115 با 2 کد فعال وظیفه ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به مصدومین احتمالی را بر عهده دارد.
مسئول اورژانس 115 شهرستان دیّر گفت: در ایام نوروز ۱۴۰۱ اورژانس ۱۱۵ در شهرستان دیّر از توان عملیاتی و میدانی 39 کاردان و کارشناس فوریت‌های پزشکی، پرستاری و هوشبری در پایگاه‌های اورژانس 115 بهره می‌برد.
ناظمیان‌پور با اشاره به ناوگان اورژانس 115 شهرستان دیّر گفت: شش دستگاه آمبولانس در پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی و یک دستگاه آمبولانس نیز به‌عنوان پشتیبان مأموریت‌های احتمالی امدادی و اورژانسی را پوشش می‌دهند.
وی با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از مسافران و رانندگان خواست کرد: با احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی و رعایت اصول ایمنی از وقوع حوادث جاده‌ای جلوگیری کرده و نوروزی کم حادثه رقم بزنند.
همه‌ساله با آغاز تعطیلات نوروزی، شهرستان دیّر مقصد تعداد زیادی از گردشگران است که از اقصی نقاط میهن اسلامی با هدف استفاده از هوای بهاری، سواحل زیبا، آرام و ماسه‌ای و غروب منحصربه‌فرد و همچنین بازار مناسب خرید آن، راهی این شهرستان در جنوب کشور می‌شوند.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
مسئول.اورژانس.115     شهرستان.دیر     حسین.ناظمیان.پور     تعطیلات.نوروز.1401     ستاد.تسهیلات.نوروزی        

تاریخ بروز رسانی:   3 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >