سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
افزایش بیماران بستری به ۵۷ نفر/شهروندان دریافت واکسن را جدی بگیرند

13 ارديبهشت 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ ۱۳ اردیبهشت‌ماه به ۵۷ نفر افزایش یافته است.

دکتر حسن ملکی‌زاده به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در شبانه‌روز گذشته ۲۱ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که ابتلای ۵ مورد از آنان به کرونا قطعی بوده است.
وی با اشاره به بستری ۷ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌ مراقبت‌های ویژه کرونایی، ۴ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر ملکی‌زاده درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که در ۱۳ اردیبهشت‌ماه اعلام‌شده است چنین گفت: خوشبختانه امروز مورد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر به ثبت نرسید.
وی افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۱۶ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
دکتر ملکی‌زاده تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر تاکنون ۲۱۶۰ نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را ازدست‌داده‌اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۰۴۳۹۲ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
دکتر حسن ملکی‌زاده خاطر نشان ساخت: بدون شک تزریق واکسن در کاهش موارد ابتلا به کرونا و در نتیجه مرگ و میر موثر است، لذا از همه هم استانی‌هایی که نسبت به تکمیل واکسناسیون خود اقدام نکرده اند تقاضا می‌کنیم در اولین فرصت دوز تکمیلی واکسن کرونا را دریافت نمایند.

انتهای پیام/ م.پ-۱۰۲۵٫

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    آمار.جدید     کووید19     دکتر.ملکی.زاده        

تاریخ بروز رسانی:   13 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >