کارکنان شبکه بهداشت و درمان دیّر با آرمان‌های بلند شهیدان تجدید میثاق کردند

18 ارديبهشت 1401
در اولین روز از هفته سلامت و در آئینی کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با حضور در گلزار شهدای گمنام این شهر با آرمان‌های بلند شهدا تجدید میثاق کردند.

در این آئین که معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان دیّر نیز حضور داشت کارکنان با گل‌افشانی و قرائت فاتحه یاد شهیدان دفاع مقدس و مدافعان سلامت را گرامی داشتند.
در آئینی جداگانه نیز کارکنان مرکز خدمات جامع سلامت بردخون با حضور در گلزار شهدا گمنام این شهر ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند شهیدان فعالیت‌های هفته سلامت را آغاز کردند.
تشریح عملکرد شبکه بهداشت و درمان دیّر در دیدار با فرماندار
رئیس و شورای مدیران بهداشت و درمان شهرستان دیّر در اولین روز از هفته سلامت در دیدار با فرماندار این شهرستان ضمن تشریح برنامه‌های هفته سلامت به بخشی از تلاش‌ها و اقدامات انجام شده در این حوزه پرداختند.
یونس باربرز فرماندار شهرستان دیر نیز ضمن تبریک هفته سلامت دستاوردهای حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیّر را خوب ارزیابی و خواهان استمرار و ادامه این مسیر شدند.
تجلیل از سمن‌های فعال در کمک به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دوران شیوع ویروس کرونا
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با حضور در دفتر کار موکب بیت‌الزهرا (س) این شهرستان از هیئت‌مدیره و دست‌اندرکاران این کوکب تقدیر کرد.
احمد آخوندی گفت: موکب بیت‌الزهرا (س) شهرستان دیّر یکی از نهادهای مردمی است که از ابتدای شیوع ویروس کرونا تلاش‌های زیادی در جذب کمک‌های مردمی و تأمین اقلام حفاظت فردی به حوزه بهداشت و درمان داشته است.
در این آئین از حاج حسین چاهبندی رئیس هیئت‌مدیره موکب بیت‌الزهرا (س) شهرستان دیر با تقدیم لوح سپاس، تقدیر شد.
دیدار با مراقبین سلامت و بهورزان شهرستان دیر در اولین روز از هفته سلامت
احمد آخوندی رئیس و حسین ناظمیان‌پور معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با حضور در خانه بهداشت لمبدان پائینی و پایگاه سلامت شماره 1 دیّر ضمن تبریک هفته سلامت از تلاش‌های بهورزان و مراقبین سلامت قدردانی کردند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در این دیدار گفت: خدمات‌رسانی مراقبین سلامت و بهورزان در محلات و روستاها الگوی مناسبی از توزیع خدمات عادلانه بهداشتی است و این عزیزان در غربالگری کرونا فداکارانه تلاش کردند.
پیاده‌روی کارکنان به مناسبت هفته سلامت در دیّر
به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت، برنامه ورزش همگانی و پیاده‌روی در شهر دیّر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر، در این پیاده‌روی که جمعی از کارکنان شبکه بهداشت و درمان حضور داشتند، شرکت‌کنندگان مسیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تا گلزار شهدای گمنام را پیمودند.
این برنامه با هدف ترویج و نهادینه کردن ورزش همگانی، توجه به سلامت روحی و جسمی به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر برگزار شد.
گفتنی است، هفته سلامت امسال با شعار «سلامت ما، سلامت سیاره ما» برگزار می‌شود.
هفدهم تا بیست و سوم اردیبهشت امسال، به‌عنوان هفته سلامت نام‌گذاری شده است..

انتهای پیام/ ح.ن 3050

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت1401     غبارروبی     دیدار     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    
   

تاریخ بروز رسانی:   18 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >