ارائه هزار و 500 خدمت در درمانگاه صحرایی روستای الی شمالی

24 ارديبهشت 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: در درمانگاه صحرایی در روستای الی شمالی هزار و 500 خدمت رایگان پزشکی و پیراپزشکی به مردم ارائه شد.

احمد آخوندی در حاشیه اختتامیه درمانگاه صحرایی در روستای الی شمالی اظهار داشت: به مناسبت هفته سلامت و با همکاری خوب بسیج جامعه پزشکی استان، شورای اسلامی روستای الی شمالی و مدیریت مدرسه رازی این روستا درمانگاه صحرایی به مدت 2 روز در این روستا راه‌اندازی شد که مورد استقبال خوب مردم این روستا و روستاهای اطراف قرار گرفت.
وی بابیان اینکه در این درمانگاه ‌هزار و 500 خدمت به مراجعین ارائه شد افزود: این خدمات در تخصص‌های مختلف پزشکی و پیراپزشکی ازجمله چشم‌پزشکی، زنان و زایمان، داخلی، اطفال، دندانپزشکی، ارتوپد، تغذیه، روانشناسی، پرستاری، مامایی، خدمات دارویی و جراحی سرپایی مانند ختنه ارائه شد.
وی اضافه کرد: تمامی خدمات ارائه‌شده به مردم از قبیل ویزیت و معاینه، ختنه و خدمات دارویی به‌صورت کاملاً رایگان بود.
تقدیر از عوامل اجرایی درمانگاه صحرایی الی شمالی
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با تقدیر از عوامل اجرایی درمانگاه صحرایی الی شمالی گفت: این طرح با مشارکت بسیج جامعه پزشکی استان، فرمانداری دیّر، شورای اسلامی روستای الی شمالی، اداره آموزش‌وپرورش شهرستان دیّر، مدیریت مدرسه رازی، ناحیه مقاومت سپاه سیدالشهدا و نیروی دریایی سپاه انصارالحسین (ع) شهرستان دیّر برگزار شد.
فرماندار شهرستان دیّر نیز در حاشیه بازدید از درمانگاه صحرایی با تقدیر از دست‌اندرکاران برپایی این درمانگاه گفت: استقبال مردم از این درمانگاه چشمگیر بوده و مردم رضایت خوبی از این اقدام شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر و بسیج جامعه پزشکی استان دارند.
یونس باربرز افزود: انتظار داریم این‌گونه کارهای جهادی در طول سال استمرار داشته و مردم شهرها و روستاها از این طرح‌ها نهایت استفاده را ببرند.
 وی با اشاره به وضعیت شیوع و بروز کرونا گفت: سایه کرونا هنوز در جامعه وجود دارد و رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید کماکان ادامه داشته باشد و مردم نباید در این زمینه سهل‌انگاری کنند.
امسال هفدهم لغایت بیست و سوم اردیبهشت‌ماه به‌عنوان هفته سلامت نام‌گذاری شده است و شعار امسال سازمان جهانی بهداشت «سلامت ما، سلامت سیاره ما» است.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     درمانگاه.صحرایی     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   24 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >