نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر:
راه‌اندازی مرکز غربالگری و تشخیص سرطان در بوشهر تسریع شود/ گزارش تصویری

21 خرداد 1401
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر و امام‌جمعه شهر بوشهر گفت: برای ساخت مرکز خیر ساز غربالگری و تشخیص سرطان استان بوشهر اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است، اما راه‌اندازی این نیاز ضروری مردم استان باید سرعت پیدا کند.

آیت‌الله صفایی بوشهری در نشست با اعضای هیأت مدیره انجمن خیریه امدادگران عاشورا گفت: بدون شک فعالیت‌های خیریه در حوزه سلامت به‌عنوان صدقه جاریه و باقیات‌الصالحاتی ارزشمند است.
آیت‌الله صفایی بوشهری افزود: برای استان بوشهر باوجود صنایع عظیم که ازنظر منابع مالی کمبودی در آن وجود ندارد نداشتن حتی یک مرکز برای تشخیص سرطان زیبنده نیست.
وی با تقدیر از دانشگاه علوم پزشکی در تلاش برای انجام تعهدات خود در احداث و تجهیز مرکز غربالگری سرطان افزود: با همت خیرین در ساخت و راه‌اندازی این مرکز، کاهش آمار سفرهای درمانی مردم استان بوشهر برای تشخیص و درمان سرطان به خارج از استان امکان‌پذیر است.
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: وزارت نفت در دوران کرونا برای تأمین اقلام دارویی کمک‌های قابل‌تقدیری به مردم استان بوشهر انجام داد، این ظرفیت و توان باید برای توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت استان بوشهر نیز ادامه داشته باشد.
آیت‌الله صفایی بوشهری با تأکید بر ضرورت گسترش فعالیت‌های خیریه برای کمک به دردمندان جامعه خاطرنشان ساخت: امروزه برای نهادینه شدن وقف سلامت در جامعه باید به شکل مناسبی فرهنگ‌سازی شود.
نشست اعضای هیأت مدیره انجمن خیریه امدادگران عاشورا با نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر برگزار شد. در ابتدای این نشست دکتر احمد یزدان‌پناه، مدیرعامل خیریه امدادگران عاشورا، به ارائه گزارش عملکرد و اقدامات صورت گرفته این انجمن پرداخت.

انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید
 

کلمات کلیدی:
نشست     راه‌اندازی     مرکز.غربالگری     امام.جمعه     آیت‌الله.صفایی.بوشهری        

تاریخ بروز رسانی:   21 خرداد 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >