معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه خبر داد:
عقد تفاهم‌نامه با دانشگاه علوم پزشکی مشهد جهت اسکان زائرین حرم رضوی ویژه کارکنان دانشگاه

19 تير 1401
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از عقد تفاهم‌نامه و قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی مشهد جهت اسکان زائرین حرم رضوی ویژه کارکنان دانشگاه خبر داد.

دکتر حیدر عزیزنژاد افزود: در راستای رفاه حال کارکنان برای سفر به مشهد مقدس در فصل تابستان، به پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و با موافقت هیات رییسه، این معاونت اقدام به عقد تفاهم‌نامه و قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی مشهد جهت استفاده از ظرفیت‌های اسکان آن دانشگاه کرد.
وی تصریح کرد: طبق این توافق ۴ اتاق سه تخته به مدت ۴ ماه در اختیار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قرار گرفت که همکاران از طریق نام‌نویسی و ثبت‌نام و با پرداخت ۵۰ درصد از هزینه اسکان از این خدمات بهره مند می‌شوند. لازم به ذکر است ۵۰ درصد هزینه بر عهده دانشگاه خواهد بود.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: همچنین با توجه به تعداد متقاضیان و تعداد کارکنان دانشگاه دو سوئیت چهار تخته با قابلیت اسکان ۸ نفر در هر سوئیت در زائرسرای بیت الجواد در نزدیکی بارگاه قدسی علی ابن‌موسی الرضا جهت رفاه حال همکاران به این مجموعه اضافه شد که شرایط اسکان آن مشابه مهمانسرای دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.
اطلاعات تکمیلی در اطلاعیه‌ای به همین عنوان در سایت دانشگاه در دسترس همکاران قرار داده‌شده که در خصوص نحوه پذیرش، هزینه اسکان، آدرس و سایر موارد موردنیاز می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


انتهای پیام/ م.ف۱۰۲۴

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اسکان     زائرین.حرم.رضوی     معاون.توسعه     دکتر.حیدر.عزیزنژاد        

تاریخ بروز رسانی:   19 تير 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >