به مناسبت هفته دولت؛
مانور خودرویی نیروهای اورژانس در استان بوشهر برگزار شد

7 شهريور 1401
مانور خودرویی اورژانس ۱۱۵ به مناسبت هفته دولت با حضور سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در خیابان امام خمینی با هماهنگی کارگروه سلامت در بلایا و پدافند غیرعامل دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، برگزار شد.

در ششمین روز از هفته دولت با شعار (دانش و پیشرفت) مانور خودرویی اورژانس ۱۱۵ استان با رژه خودروهای آمبولانس، اتوبوس آمبولانس و موتورلانس از ساختمان مرکزی مدیریت اورژانس تا محل دانشگاه علوم پزشکی استان، انجام شد.
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر در حاشیه این مراسم گفت: این مانور باهدف اعلام آمادگی و ارتقای کیفیت خدمات اورژانس در برابر حوادث و با تأکید بر شعار هفته دولت برگزار شد.
دکتر سید حسین موسوی افزود: اهمیت مشارکت بین بخشی و تعاملات بین سازمانی در ارتقای سلامت و همراهی سایر سازمان‌ها و ادارات با اورژانس گامی مهم در راستای تحقق اهداف سلامت است.
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر گفت: این مانور با همراهی تکنسین‌های اورژانس در پایگاه پایش سلامت که به مناسبت هفته دولت برپاشده است، برگزار شد.

انتهای پیام/ ز.ن ۵۰۰۰۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.دولت     مانور.خودرویی.اورژانس     آمبولانس     اتوبوس.آمبولانس     موتور.آمبولانس     دکتر.سیدحسین.موسوی    

تاریخ بروز رسانی:   7 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >