سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
با افتتاح پانسیون دو واحدی پزشکان در بوالخیر حضور پزشکان در این مرکز تسهیل خواهد شد

8 شهريور 1401
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: با افتتاح پانسیون دو واحدی پزشکان در بوالخیر حضور پزشکان در این مرکز تسهیل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، مهندس ایرج زنده بودی گفت: یکی از نکات مهم در جذب پزشکان در مراکز خدمات جامع سلامت تأمین و تجهیز پانسیون پزشکان است که با افتتاح این دو پانسیون در مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر امیدواریم بتوانیم خدمات ارزنده‌تری به مردم این منطقه ارائه کنیم.
وی تصریح کرد: پانسیون دو واحدی مرکز خدمات جامع سلامت شهید بوالخیری روستای بوالخیر بااعتبار ۱۵ میلیارد ریال و در مساحت ۱۰۰ مترمربع از محل اعتبارات ملی و استانی و در مدت ۱۲ ماه ساخته شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان بیان داشت: خوشبختانه در سال جاری شهرستان تنگستان بیشترین پروژه‌های بهداشتی درمانی در دست اجرا را در هفته دولت داشته و این نوید آینده‌ای بهتر را در راستای ارائه خدمات به مردم شهرستان می‌دهد.
مهندس زنده بودی تصریح کرد: به‌عنوان خدمتگزار مردم تمام تلاش خود را برای تحقق شعار عدالت در سلامت انجام خواهیم داد و در حصول نتیجه در این مورد امیدوار هستیم و لحظه‌ای در پیگیری این موضوع تعلل نخواهیم کرد.
وی با تشکر از تلاش‌های دکتر غلامحسین کرمی نماینده مردم دشتی و تنگستان در شورای اسلامی، مهندس لطفی فرماندار تنگستان و مساعدت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: مطمئناً هنگامی‌که همه مسئولین یک شهرستان در یک راستا و با یک هدف در مسیر مشخص حرکت کنند موجبات پیشرفت و آسایش مردم در همه زمینه‌ها را شاهد خواهیم بود.
مهندس زنده بودی اشاره‌ای نیز به نقش شورا و دهیاری‌های شهرستان داشت و گفت: پیگیری‌های مستمر مسئولین محلی در هر منطقه و شور و اشتیاق آنان در کاهش محرومیت‌های منطقه خود موجب انگیزه دوچندان مسئولین خواهد بود که در این راستا از همه اعضا شورا و دهیاران تقدیر و تشکر می‌کنم.
در شهرستان تنگستان ۵ پروژه بهداشتی درمانی شامل مرکز خدمات جامع سلامت گورک سادات باارزش ریالی 90 میلیارد ریال، مرکز خدمات جامع سلامت بنجو باارزش ریالی 90 میلیارد ریال، پانسیون دو واحدی مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر باارزش ریالی 15 میلیارد ریال، خانه بهداشت گورک جمال و گورک خورشیدی هرکدام باارزش ریالی 14 میلیارد ریال افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.


انتهای پیام /ن.ا ۳۰۱۰٫


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.دولت     افتتاح     پانسیون.پزشکان     بوالخیر     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   8 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >