اولین رویداد ملی ایده‌های فن‌آورانه در حوزه اورژانس پیش بیمارستانی در بوشهر برگزار می‌شود

9 شهريور 1401
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: اولین رویداد ملی ایده‌های فن‌آورانه در حوزه اورژانس پیش بیمارستانی در بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، دکتر سید حسین موسوی در نشست با معاون تحقیقات و فن‌آوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: در راستای بیانات مقام معظم رهبری در حوزه فناوری و فعالیت‌های دانش‌بنیان باهدف رونق بخشیدن به فضای ابتکار، انگیزه بخشیدن به تکنسین‌های اورژانس و شناسایی ایده‌های برگزیده و تسهیل مسیر حرکت آن‌ها به‌منظور رسیدن به اهداف دانش‌بنیان و رونق بخشیدن به فضای خلاقیت و نوآوری و تبدیل دارایی‌های فکری به خودکفایی در حوزه تجهیزات فوریت‌های پزشکی و غایت رفع مشکلات و کمبودهای تجهیزاتی و فرایندی در حوزه فوریت‌های پزشکی پیش بیمارستانی، مدیریت خطر بلایا و شکوفایی آن‌ها برای رفع چالش‌های این حوزه، باید گام‌هایی اساسی برداشته شود.
معاون تحقیقات و فن‌آوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: خلق و به‌کارگیری ایده‌های فناورانه در راستای برنامه استراتژیک این معاونت است.
دکتر اکرم فرهادی بیان کرد: برگزاری این رویداد حول محورهای مشخص و مرتبط با اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث و بلایا می‌تواند به ایجاد روحیه نوآوری و گسترش فرهنگ فناورانه در دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت‌علمی و عملیاتی نمودن ایده‌های قابل انجام در حل مشکلات و چالش‌ها در حوزه اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث و بلایا کمک کند.
در این جلسه مقرر شد، کارگروه‌های تخصصی تشکیل و مکاتباتی با مراجع زیربط صورت پذیرد و محورهای رویداد پس از مکاتبات با سازمان اورژانس کشور و دانشگاه توان‌بخشی نهایی شده و به اعضای کمیته ابلاغ شود.

انتهای پیام/ زن ۵۰۰۰۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اورژانس.پیش.بیمارستانی     دکتر.سیدحسین.موسوی    

تاریخ بروز رسانی:   9 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >