سرپرست اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر خبر داد؛
جوابگویی به ۵۰ هزار تماس اورژانسی تا حل چالش پایگاه‌های اورژانس در ۶ ماه گذشته

18 مهر 1401
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: در ۶ ماه گذشته توسط واحد ارتباطات اورژانس استان بوشهر به ۵۳ هزار و ۳۹۴ تماس تلفنی پاسخ داده شده است که ۱۷ هزار و ۷۹۸ مورد آن منجر به اعزام آمبولانس شد.

 دکتر سید حسین موسوی د ر حاشیه بازدید از پایگاه حصار با حضور مسئول اورژانس شهرستان دیلم و دهیار شهرستان افزود: در این مدت کل فوریت‌های ترافیکی اورژانس ۱۱۵ استان ۴ هزار و ۹۰۳ مأموریت بوده که برای ۸۴۵ بیمار و مصدوم حوادث ترافیکی به‌صورت سرپایی اقدامات درمانی صورت گرفته است.
دکتر موسوی با تأکید به برنامه‌ریزی برای ایجاد زیرساخت‌های لازم برای ساماندهی و راه‌اندازی پایگاه‌های اولویت‌دار استان اظهار کرد: شهرستان دیلم با ۵۲۹ مأموریت حوادث ترافیکی، غیر ترافیکی و بیماری طی ۶ ماه گذشته مثل یک گلوگاه بین استان بوشهر و استان خوزستان عملکرد به سزایی در کاهش تلفات و مرگ‌ومیر دارد.
سرپرست اورژانس طی بازدید به‌عمل‌آمده اظهار داشت: پایگاه‌های شهری و جاده‌ای در شهرستان دیلم با چالش‌هایی مواجه است که بررسی و حل چالش‌های این شهرستان در رأس کار قرار گرفت.
وی افزود: در این بازدیدها به دنبال شنیدن مشکلات کارکنان اورژانس از زبان خودشان و حل و بررسی چالش‌ها هستیم.
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر اذعان داشت: مهم‌ترین موضوع اولویت‌دار این جلسه‌ها، پیگیری زمین پایگاه مصوب، حل چالش‌های پایگاه‌ها و تعمیر همه آمبولانس‌ها در شهرستان دیلم است.
سرپرست اورژانس استان در گام بعدی و اقدام سریع برای حل مشکلات شهرستان دیلم جلسه‌ای در همان روز با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان دیلم برگزار و سازوکارهایی ارائه کرد.
دکتر سید حسین موسوی برای راه‌اندازی پایگاه مصوب سه‌راه درویش در شهرستان دیلم و تعمیر آمبولانس‌های این شهرستان با فرماندار، معاون سیاسی فرمانداری و معاون عمرانی فرمانداری شهرستان دیلم طی جلسه‌ای گفت‌وگو کرد که در این جلسه قول مساعد برای تأمین اعتبار به مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰ هزار تومان توسط فرماندار داده شد.
 
انتهای پیام / زن ۵۰۰۰۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     پایگاه.حصار     دکتر.سیدحسین.موسوی     اورژانس115    

تاریخ بروز رسانی:   18 مهر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >