نشست هم‌اندیشی اساتید فرصتی برای نقد و بررسی مسائل مهم اجتماعی و فرهنگی کشور

3 آبان 1401
دبیر هم‌اندیشی استادان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نشست هم‌اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با موضوع بررسی اعتراض های اخیر، فرصت‌ها و چالش‌ها، با حضور اساتید، اعضای هیئت‌علمی و مسئولین دانشگاه برگزار شد.

دکتر مرادعلی فولادوند اظهار داشت: نشست‌های هم‌اندیشی فرصتی است تا اساتید دانشگاه در فضایی آزاد و دوستانه بتوانند مسائل مهم اجتماعی و فرهنگی کشور را مورد نقد و بررسی قرار داده و پیشنهاد‌های کاربردی و عملیاتی خود را ارائه دهند.
وی با اشاره به نقش اساتید دانشگاه‌ها در هدایت و تربیت جوانان دانشجو اضافه کرد: فضای مجازی بستری را فراهم کرده که زمان حضور جوانان در این فضا به‌مراتب از حضور آنها در فضای حقیقی بیشتر است.
دکتر فولادوند افزود: اساتید بایستی با درک شرایط کشور ارتباط خود با دانشجویان را در هر دو فضای حقیقی و مجازی تقویت کرده و فرصت هرگونه راهزنی فکری را از دشمنان عنود و قسم‌خورده نظام و مردم عزیز ایران سلب کنند.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر کرسی‌های نقد، نظر و آزاداندیشی بخصوص در دانشگاه‌ها تصریح کرد: شرایط برای این‌گونه نشست‌ها در دانشگاه ما فراهم است و اساتید می‌توانند موضوعات روز کشور و موردعلاقه خود را ارائه دهند تا در نشست‌های هم‌اندیشی به بحث و گفتگو گذاشته شوند.
در این نشست دکتر علیرضا تقوی‌نیا به بررسی اغتشاشات اخیر، فرصت‌ها و چالش‌ها پرداختند و در پایان اساتید دانشگاه در خصوص دیدگاه‌ها و سؤالات خود به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.


انتهای پیام/ س.م 1021

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     اساتید     معاونت.آموزشی        

تاریخ بروز رسانی:   3 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >