رییس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
سالمندان دارای ریسک بالا خدمات فوری بهداشت و درمان دریافت خواهند کرد/ گزارش تصویری

26 مهر 1401
رییس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با تشکیل کمیته سلامت سالمندی، سالمندان دارای ریسک بالا خدمات فوری بهداشت و درمان دریافت خواهند کرد.

دکتر عیسی صفوی در نشست احصا آمار سالمندان در معرض خطر افزود: تهیه و تنظیم سند سالمندی استان از وظایف سازمان بهزیستی بوده اما هنوز تهیه نشده و تاخیر در تدوین سند باعث شده که سازمان‌های همکار در اجرای عملیاتی خدمات به سالمندان با مشکل روبرو شوند.

وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی مطابق برنامه عملیاتی خود به خدمات بهداشتی و درمانی به سالمندان ادامه خواهد داد، در همین راستا کمیته سلامت سالمندی تشکیل خواهد شد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تنظیم برنامه‌های اسناد بالادستی باید به گونه‌ای باشد که منشا اثر و عمل شود.
دکتر حسین قائدی بیان داشت: این معاونت آمادگی هرگونه همکاری در حوزه سالمندان را دارد.
مشاور اجرایی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اگر سند سالمندی تهیه نشود و بر اساس آن ردیف های اعتباری و بودجه تعیین نگردد اقدام عملی در این راستا با مشکل روبرو خواهد شد.
مهندس احمد آخوندی تاکید کرد: اگر مطابق سند یا برنامه پیش برویم می‌توان شاهد موفقیت در اجرای برنامه‌ها و اسناد بود.
نشست احصا آمار سالمندان در معرض خطر با حضور رییس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، نمایندگان معاونت‌های دانشگاه و نماینده بهزیستی در سالن ابن سینا دانشگاه برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ف 1024

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
نشست     سالمندان     امنیت.غذایی     دکتر.عیسی.صفوی     دکتر.حسین.قائدی     مهندس.احمد.آخوندی    

تاریخ بروز رسانی:   26 مهر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >