در یک سال گذشته صورت گرفته است؛
بهره‌مندی 10 هزار نفر از خدمات بسیج جامعه پزشکی در دشتستان

21 آبان 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در یک سال گذشته 10 هزار نفر از خدمات بهداشتی و درمانی رایگان توسط گروه‌های جهادی بهره‌مند شده‌اند.

ماریا خویش دوست در حاشیه نشست رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور با مسئولان دشتستان گفت: خوشبختانه همکاری و همدلی بسیار خوبی میان شبکه بهداشت و درمان و شوراهای اسلامی و دهیاری‌ها در روستاها وجود دارد و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی با همکاری نهادهای بین بخشی و نیروهای بسیجی در مناطق کم برخوردار به بهترین شکل ممکن انجام می‌گیرد.
وی ضمن تشکر از اقدامات خوب بسیج جامعه پزشکی استان و شهرستان در مناطق دور از دسترس دشتستان عنوان کرد: یکی از درخواست‌های هم شهریان ما در مناطق کمتر برخوردار، استقرار اکیپ‌های جراحی تخصصی در حوزه چشم و جراحی‌های سرپایی در قالب طرح‌های بسیج جامعه پزشکی است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: با راه‌اندازی مرکز بستر درمان تنگ ارم زیرساخت خوبی در این منطقه برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مهیا شده است و امیدواریم با تکمیل هرچه سریع‌تر پروژه مرکز خدمات جامع سلامت کلمه در بخش بوشکان، از این بستر برای ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف این بخش بهره‌مند شویم.

انتهای پیام/ 3030: (س.غ)

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     بسیج.جامعه.پزشکی     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   21 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >