۱۴۰۰۴ بیمار از خدمات تصویربرداری بیمارستان زینبیه (س) در ۶ ماه اول سال بهره‌مند شده‌اند

13 آذر 1401
سرپرست بیمارستان زینبیه (س) خورموج گفت: از ابتدای سال تا پایان شهریورماه امسال شهروندان ۱۴ هزار و چهار مورد از خدمات تصویربرداری شامل گرافی دندان (OPG) و گرافی اندام‌های بدن بیمارستان زینبیه (س) خورموج بهره‌مند شده‌اند.

دکتر علی بهنام مجرد اظهار داشت: علاوه بر خدمات تصویربرداری در این مرکز سونوگرافی به‌صورت سرپایی و بستری نیز انجام می‌گردد که سونوگرافی افراد بستری و اورژانسی بدون نوبت در بخش تصویربرداری بیمارستان و توسط متخصص رادیولوژی و سونوگرافی‌های سرپایی نیز در کلینیک تخصصی زنده‌یاد دکتر حاجیانی واقع در بیمارستان توسط همان متخصص شیفت صورت می‌گیرد.
سرپرست بیمارستان زینبیه (س) خورموج گفت: تعداد سونوگرافی‌های انجام شده در موارد بستری هزار و ۴۰ مورد و در موارد سرپایی هزار و ۷۳۱ مورد بوده است.
وی افزود: بیمارستان زینبیه (س) دارای ۲ متخصص رادیولوژی یک نفر آقا و یک نفر خانم است که به‌طور جداگانه در دو شیفت ۱۵ روزه و به‌صورت آنکال شبانه‌روزی ارائه خدمت می‌دهند.
دکتر بهنام مجرد خاطرنشان کرد: در حال حاضر خدمات تصویربرداری در سطح شهرستان دشتی تنها در این مرکز به‌صورت شبانه‌روزی ارائه می‌گردد که با توجه به جمعیت بالغ‌بر ۸۵ هزارنفری شهرستان و حجم زیاد مراجعین، از زحمات شبانه‌روزی کادر درمان و به‌ویژه بخش رادیولوژی تقدیر و تشکر می‌نمایم.


انتهای پیام/ ه.ح ۴۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تصویربرداری     دکتر.علی.بهنام‌مجرد     بیمارستان.زینبیه(س)     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   13 آذر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >