۵۰۰ کیلوگرم آرد تاریخ‌مصرف گذشته در نانوائی‌های تنگستان شناسایی، جمع‌آوری و معدوم شد

5 دی 1401
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: در بازدید سرزده از نانوائی‌های تنگستان ۵۰۰ کیلوگرم آرد تاریخ‌مصرف گذشته شناسایی، جمع‌آوری و معدوم گردید.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، ماه زرافشون رفیعی گفت: در سال جاری ۴۹۶ بازدید از نانوائی‌های تنگستان صورت گرفته و در این بازدیدها تمامی نکات بهداشتی بررسی و در صورت وجود موارد نقض دستورالعمل‌های بهداشتی تذکر و اخطاریه‌های لازم داده شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: صنوف عرضه مواد غذائی به‌صورت مستمر با حضور کارشناسان بهداشت محیط بازدید می‌شوند که در سال جاری و در همین راستا ۸۵۰۸ بازدید از این صنوف انجام شده است.
وی ادامه داد: در سال جاری ۶ هزار و ۴۸ کیلوگرم مواد غذائی خشک و ۴۸ لیتر انواع نوشیدنی تاریخ‌مصرف گذشته نیز از سطح عرضه مواد غذائی شناسایی، جمع‌آوری و معدوم گردیده است.
رفیعی تصریح کرد: اصناف متخلف در تنگستان، در سال جاری ۳ هزار و ۲۴۲ اخطاریه بهداشتی دریافت کرده‌اند که ۶۵ مورد آن به معرفی به تعزیرات حکومتی انجامیده است.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان با تشکر از همکاری ادارات صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف بیان داشت: در سال جاری ۱۱۰ بازدید مشترک با حضور کارشناسان محیطی شبکه بهداشت و درمان تنگستان صورت گرفته است.
ماه زر افشون رفیعی تأکید کرد: مردم می‌توانند با استفاده از سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کارشناسان ما را در جریان تخلفات بهداشتی قرار دهند تا در سریع‌ترین زمان ممکن اقدامات لازم صورت بگیرد.


انتهای پیام /ن.ا ۳۰۱۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
انهدام     ماه‌زرافشون.رفیعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   5 دی 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >