معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار دشتستان:
روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی به موضوع ترویج فرزند آوری در جامعه اهتمام ویژه داشته باشند

4 بهمن 1401
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار دشتستان گفت: موضوع فرزند آوری از جمله مطالبات مهم رهبری و از ضروریات اجتناب‌ناپذیر حال و آینده کشور است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مصطفی بارگاهی در کارگاه آموزشی روابط عمومی‌های شهرستان که با موضوع فرزند آوری برگزار شد، اظهار کرد: موضوع فرزند آوری از جمله مطالبات مهم رهبری و از ضروریات اجتناب‌ناپذیر حال و آینده کشور است.
بارگاهی افزود: اگر برنامه‌ریزی مناسب نکنیم و موضوع فرزند آوری را جدی نگیریم باید منتظر ایرانی پیر و فرتوت باشیم.
وی بیان کرد: ترویج فرهنگ فرزند آوری در جامعه یک وظیفه همگانی است و به‌ویژه روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی به‌عنوان پل ارتباطی باید این موضوع را مورد اهتمام ویژه قرار دهند.
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرماندار دشتستان ابراز داشت: در راستای عمل به قانون جوانی جمعیت تاکنون هزار و ۳۱۸ وام ازدواج و هزار و ۹۵۰ وام فرزند آوری در شهرستان پرداخت شده است.
بارگاهی همچنین از اهدای زمین رایگان به کسانی که فرزند سوم را به دنیا می‌آورند خبر داد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز در این نشست اظهار داشت: خبرهای خوب و مورد نیاز مردم باید با دقت و کیفیت در جامعه منتشر شود تا ذینفعان از حقوق خود مطلع و برای به دست آوردن حق خود تلاش کنند.
ماریا خویش دوست افزود: قانون جوانی جمعیت پس از سال‌ها بحث و بررسی تصویب و ابلاغ شد و اطلاع‌رسانی عمومی آن وظیفه رسانه‌ها و روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خاطرنشان کرد: موانع فرزند آوری توسط کارشناسان بررسی شده و در نهایت به ۲۱ مورد رسیده‌اند که مهم‌ترین آن‌ها اشتغال، اقتصاد و تورم، نگرانی از آینده بچه است.
این کارگاه آموزشی ویژه روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی شهرستان با همکاری واحد سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان و فرمانداری دشتستان برگزار شده است.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
فرزندآوری     معاون.فرماندار     مصطفی.بارگاهی     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   4 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >