هم‌زمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر انجام گرفت؛
ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به عشایر بخش شبانکاره دشتستان

16 بهمن 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: هم‌زمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر، خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به عشایر بخش شبانکاره ارائه شد.

ماریا خویشدوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: هرساله با ورود عشایر به مناطق مختلف شهرستان، تیم‌های سلامت به این مناطق اعزام می‌شوند و خدمات بهداشتی و درمانی برای گروه‌های مختلف سنی ارائه می‌شود.
وی تصریح کرد: جمعیت عشایر نشین شهرستان در حدود ۳۰۰۰نفر است که در ۱۱منطقه شهرستان سکونت دارند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان کرد: با هماهنگی و همکاری فرمانداری و امور عشایر شهرستان دشتستان، تیمی متشکل از پزشک، دندان‌پزشک، مراقب سلامت مرد و زن، دارویار و همچنین خون‌گیر آزمایشگاه به منطقه عشایر نشین شبانکاره اعزام شدند.
خویشدوست گفت: ویزیت و معاینه رایگان توسط پزشک عمومی، توزیع رایگان دارو، توزیع مکمل‌های دارویی جهت گروه هدف، ویزیت و معاینه رایگان توسط دندان‌پزشک، ارائه خدمات مامایی برای زنان واجد شرایط و مشاوره فرزند آوری و کلرزنی و بازدید از مخازن آب و آب‌انبار از خدماتی بوده که به‌صورت رایگان برای عشایر این منطقه ارائه شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: در طی دهه مبارک فجر با اعزام تیم‌های سلامت به دیگر مناطق عشایر نشین شهرستان، خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به آن‌ها ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
خدمات.رایگان     عشایر     دهه.فجر14014     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   16 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >