به مناسبت دهه مبارک فجر انجام گرفت؛
ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان در محلات کم برخوردار شهر برازجان

25 بهمن 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به بیش از ۲۵۰ نفر در محلات کم برخوردار شهر برازجان خبر داد.

ماریا خویشدوست در گفت‌وگو یا روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر، اردوی جهادی سلامت یک‌روزه در یکی از محلات کم برخوردار شهر برازجان برگزار شد و بیش از ۲۵۲ نفر از خدمات بهداشتی و درمانی رایگان بهره‌مند شدند.
خویشدوست تصریح کرد: ارائه خدمات آموزشی و بهداشتی و درمانی از اهداف مهم طرح توسعه و تحول اجتماع‌محور ۲۰۲۰ محله‎های کم برخوردار است و در سال گذشته نیز در ۷ محله از ۱۱ محله کم برخوردار شهر برازجان توانستیم با همکاری فرمانداری و بهزیستی اقدام به برپایی اردوی جهادی نماییم که رضایت‌مندی بسیار خوبی برای مردم این محلات در پی داشته است.
وی اظهار کرد: در این اردوی جهادی که به همت مرکز خدمات جامع سلامت امام حسین (ع) برگزار شد، خدماتی مانند، ویزیت پزشک، آزمایش‌های قند و چربی، دارو، خدمات مامایی، مشاوره‌های سلامت روان و تغذیه، اندازه‌گیری وزن و فشارخون به مراجعین ارائه شد.
خویشدوست تصریح کرد: همچنین برگزاری کلاس‌های آموزشی در خصوص پیشگیری از سرطان و جوانی جمعیت به‌صورت رایگان برای مردم این محلات برگزار شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خاطرنشان کرد: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به محلات کم برخوردار شهر برازجان در راستای طرح محرومیت‌زدایی دولت سیزدهم به‌صورت مستمر ادامه دارد و امیدواریم بتوانیم با استقرار تیم‌های پزشکی بخصوص پزشکان متخصص، کلینیک دندانپزشکی و تیم‌های بهداشتی خدمات خوبی را به مردم شریف این محلات ارائه دهیم.
انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
خدمات.رایگان     دهه.فغجر1401     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   25 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >