رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛
سلامت شهروندان و مسافرین نوروزی در گرو هماهنگی کامل همه دستگاه‌های اجرایی است

2 اسفند 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: سلامت شهروندان و مسافرین نوروزی با هماهنگی کامل همه دستگاه‌های اجرایی تأمین می‌شود.

ماریا خویش دوست در حاشیه نشست کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط‌زیست در خصوص اهمیت رعایت موازین بهداشتی در افزایش سلامت شهروندان و مسافرین نوروزی گفت: برای تأمین سلامت شهروندان و مسافرین نوروزی، انتظار داریم شهرداری‌ها مانند سال‌های گذشته، نسبت به پاک‌سازی سطح پارک‌ها و شهرها و همچنین ساماندهی دست‌فروشان مواد غذایی و مدیریت صحیح پسماند اقدام نمایند.
وی با بیان اینکه اهمیت رعایت موازین بهداشتی در جایگاه‌های سوخت به‌عنوان یکی از توقفگاه‌های مسافرین در ایام تعطیلات باید موردتوجه قرار گیرد؛ گفت: رعایت نظافت و بهداشت سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌های جایگاه‌های سوخت از موارد بسیار مهم است و تأکیدداریم که مسئولین بر بهداشت و نظافت این اماکن نظارت مستقیم داشته باشند.
ماریا خویش دوست اظهار کرد: بازرسان اتاق اصناف و اداره صمت یکی از بازوهای توانمند شبکه بهداشت و درمان در بحث نظارت بر صنوف و پایش وضعیت بهداشتی مراکز تهیه و توزیع می‌باشند و  نظارت مستمر اتاق اصناف و بازرسان بهداشتی هرساله در قالب طرح سلامت نوروزی از اول اسفندماه آغازشده است و قطعاً در افزایش سلامت شهروندان و مسافرین تأثیرگذار خواهد بود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خاطرنشان کرد: اسامی مراکز درمانی و داروخانه‌های بخش‌های دولتی و خصوصی در ایام نوروز علاوه بر انتشار در فضای مجازی، در قالب بنر در سطح شهر و ورودی‌های شهرستان و دفترچه نوروزی چاپ و به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

انتهای پیام/س.غ/3030
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     مسافرین.نوروزی     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   2 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >