کارشناس نظارت بر درمان کنگان خبر داد؛
سه مرکز لیزر غیرمجاز در شهرستان کنگان پلمب شد

7 اسفند 1401
کارشناس نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان از پلمب سه مرکز لیزر غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

نسرین شهدوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان عنوان داشت: در کمتر از 3 ماه گذشته طی بازدیدهای مستمر و شناسایی صورت گرفته 3 مرکزلیزرغیرمجاز در کنگان پلمب شده است.
کارشناس نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان خاطر نشان کرد: از این 3 مورد دو مورد مراکز فاقد مجوز و فاقد حضور پزشک به‌عنوان مسئول فنی بوده است.
شهدوست عنوان کرد: با توجه به تمایل شهروندان به خدمات زیبایی و لیزر پوست تخلفات لیزر، تزریق ژل، بوتاکس و... در سطح شهرستان در حال افزایش است و از شهروندان تقاضا می‌شود به‌منظور جلوگیری از هرگونه تهدید علیه سلامتی و عوارض ناشی از دریافت این خدمات توسط افراد غیرمجاز و فاقد مجوز، در صورت مشاهده تخلف دخالت در امور درمان در سطح شهر با سامانه رسیدگی به شکایات وزارت بهداشت با شماره 190 تماس حاصل نمایند و یا با مراجعه حضوری به واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان موارد مربوطه را بیان و در ارتقاء سطح سلامت شهرستان با شبکه بهداشت و درمان مشارکت نمایند.
کارشناس نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان خاطر نشان کرد: شهروندان برای دریافت خدمات لیزر و زیبایی در منازل جداً خودداری نمایند.


انتهای پیام/ م. س 3070
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پلمب     مرکز.لیزر.غیرمجاز     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان     نسرین.شهدوست    

تاریخ بروز رسانی:   7 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >