هم‌زمان با سفر ریاست جمهوری و هیئت همراه به استان بوشهر ؛
۴ پروژه بهداشتی در دشتستان، افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد

10 اسفند 1401
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: هم‌زمان با سفر ریاست جمهوری و هیئت همراه به استان بوشهر، ۴ پروژه بهداشتی در شهرستان دشتستان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

دکتر حسن ملکی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا افزود: توسعه و بهسازی مرکز خدمات جامع سلامت وحدتیه، ارتقا خدمات آزمایشگاهی، استقرار دستگاه OPG سعدآباد و راه‌اندازی آزمایشگاه شیمی آب از پروژه‌های بخش بهداشتی شهرستان دشتستان می‌باشند.
دکتر ملکی زاده تصریح کرد: توسعه و بهسازی فضای فیزیکی مراکز خدمات جامع سلامت به دلیل ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم یکی از اولویت‌های مهم این دانشگاه است و توسعه و بهسازی مرکز خدمات جامع سلامت وحدتیه نیز در همین راستا انجام‌گرفته است.
 وی در خصوص طرح ارتقا سطح خدمات آزمایشگاهی در شهرستان دشتستان بیان کرد: یکی از اهداف مهم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از اجرای این طرح، پوشش خدمات آزمایشگاهی سطح ۲ (تخصصی) با تعرفه دولتی و همچنین ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی ارائه شده به مراجعین است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همچنین گفت: بخش خصوصی یکی از بازوان توانمند ما در اجرای طرح‌های بهداشتی و درمانی است و استقرار دستگاه OPG (دندانپزشکی) سعدآباد نیز با همکاری بخش خصوصی انجام‌گرفته است که تعرفه خدمات آن طبق مصوبات، به‌صورت هیئت‌امنایی و دولتی محاسبه می‌گردد.
دکتر ملکی زاده بابیان اینکه، یکی از فاکتورهای سلامت کیفیت آب آشامیدنی، بررسی عوامل شیمیایی آب است، خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی آزمایشگاه شیمی آب در دشتستان، با توجه به تعدد منابع آب، بررسی کیفیت شیمیایی آب به‌صورت مستمر و در کوتاه‌ترین زمان انجام خواهد شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گفت: این ۴ پروژه بهداشتی، با اعتباری معادل ۴۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسند.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
سفر.ریاست.جمهوری     پروژه.بهداشتی.دشتستان     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   10 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >