معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار دشتستان:
جوانی جمعیت از دغدغه‌های دولت است و جهت تحقق آن باید تلاش کنیم

14 اسفند 1401
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار دشتستان گفت: جوانی جمعیت از دغدغه‌های دولت است و آحاد جامعه باید در موضوع فرزند آوری و افزایش جمعیت اهتمام لازم داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مصطفی بارگاهی در مراسم افتتاح پایگاه سلامت سفیران دانشجویی اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح، تقویت پیشگیری در حوزه دانشجویی و خانواده این عزیزان است.
بارگاهی افزود: طرح سفیران سلامت دانش‌آموزی و دانشجویی چندین سال است که در سطح مدارس و دانشگاه‌های شهرستان اجرایی شده و نتایج خوبی به همراه داشته و مورد استقبال دانش آموزان و دانشجوها قرارگرفته است.
وی ضمن تبریک میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) و هفته جوان در خصوص اهمیت تشکیل خانواده در سن مناسب و فرزند آوری به نقش مهم و تأثیرگذار دانشگاه در ترویج و تسهیل ازدواج دانشجویی اشاره کرد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار دشتستان با اشاره به فرزند آوری و تأثیر آن بر توسعه و پیشرفت کشور اظهار کرد: جوانی جمعیت و فرزند آوری از موضوعات مهمی است که از اولویت‌های دولت محسوب می‌شود و مشوق‌های خوبی برای آن در نظر گرفته‌شده است.
بارگاهی تصریح کرد: باید باور کنیم که با بحران پیری جمعیت روبرو هستیم و اگر امروز چاره‌اندیشی نکنیم باید در چند سال آینده بجای ساخت مدرسه به فکر ساختن آسایشگاه سالمندان باشیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار دشتستان گفت: متأسفانه آسیب‌های اجتماعی در جامعه کنونی زیاد شده است و باید با اجرای آموزش‌های لازم و کار کارشناسی و عملیاتی به مقابله با آن برویم.

انتهای پیام/س.غ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
افتتاح     سفیران.سلامت.دانشجویی     معاون.فرماندار     مصطفی.بارگاهی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   14 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >