آماده‌باش اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر در چهارشنبه آخر سال

23 اسفند 1401
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در مصاحبه با روابط عمومی گفت: تکنسین‌های اورژانس در 55 پایگاه شهری و جاده‌ای و اورژانس هوایی برای ارائه خدمات در حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال در سطح استان بوشهر در آماده‌باش هستند.

به گزارش روابط عمومی، دکتر سید حسین موسوی صبح سه‌شنبه 23 اسفندماه سال 1401 با اشاره به شش مورد سوختگی درجه‌دو و سه از اول اسفند تا امروز بین سنین 8 تا 17 سال عنوان کرد: از ابتدای اسفند تمام حوادث مربوط به آسیب ناشی از انفجار ترقه در سامانه‌‌ی حوادث ویژه استان به ثبت رسیده است.
وی با اشاره به 20 مورد آمار حوادث آخرین چهارشنبه سال‌ گذشته در استان بوشهر، افزود: اورژانس استان با پتانسیل 70 آمبولانس، اورژانس موتوری، اتوبوس آمبولانس و بالگرد اورژانس هوایی برای خدمات‌رسانی در حوادث احتمالی در استان آمادگی دارند.
موسوی افزود در صورت وقوع حادثه، شهروندان برای دریافت خدمات پیش بیمارستانی با شماره ۱۱۵ تماس بگیرند.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه بوشهر بر لزوم نظارت والدین بر رفتارهای هیجانی فرزندان تأکید کرد و اظهار داشت: امیدواریم خانواده‌های بوشهری در این مراسم باستانی با رعایت نکات ایمنی و پرهیز از کارهای پرخطر، شاد و سالم و بدون حادثه سپری کنند.


انتهای پیام/)

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اورژانس115     چهارشنبه.سوری     دکتر.سیدحسین.موسوی        

تاریخ بروز رسانی:   23 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >