معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر:
سرانه تخت بیمارستانی در استان بوشهر کمتر از میانگین کشوری است

25 اسفند 1401
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: سرانه تخت بیمارستانی در استان بوشهر کمتر از میانگین کشوری است.

مهندس محمدهادی رستمیان در نشست هیئت‌رئیسه مشترک دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: در استان بوشهر از لحاظ تخت‌های بیمارستانی کمتر از نرم میانگین کشوری هستیم ولی در سایه تلاش‌های همه عزیزان بیمارستان ۱۸۰ تخت خوابی بوشهر، بیمارستان ۱۸۰ تختخوابی برازجان، بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی شهرستان‌های جنوبی، مرکز بیماری‌های خاص در سفر رئیس‌جمهوری بودجه آن تخصیص‌یافته است.
وی تصریح کرد: بر خود لازم دانسته و می‌دانم از زحمات دکتر ملکی زاده و همکارانشان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به دلیل پیگیری‌های مستمر و بی‌وقفه‌ای که برای ارتقا حوزه سلامت استان بوشهر دارند تشکر و قدردانی کنم
مهندس رستمیان بابیان اینکه امیدواریم در پایان دولت سیزدهم سرانه تخت بیمارستانی در استان بوشهر بر اساس نرم میانگین کشوری کمبود خاصی نداشته باشیم افزود: بخش خصوصی در استان بوشهر نیز در حوزه بیمارستان سازی در حال تلاش و فعالیت است.
وی بابیان اینکه قدردان زحمات و تلاش‌های همه مدافعان سلامت هستم اضافه کرد: افتخار خود من این است که از خانواده بهداشت و درمان هستم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر بابیان اینکه ریشه طبابت در تمدن اسلامی کشورمان خیلی قدیمی است گفت: از لحظه تولد تا مرگ همه انسان‌ها با حوزه بهداشت و درمان سروکار دارند و یک گستره خیلی بزرگ است.
وی افزود: مدافعان سلامت با یک عشق و علاقه خاصی در حال ارائه خدمات به مردم هستند و در این مسیر خستگی‌ناپذیر بوده و اوج رشادت این عزیزان در شیوع کرونا بر همگان آشکار شد.
نشست هیئت‌رئیسه مشترک دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور معاون عمرانی استانداری بوشهر برگزار شد.
در این نشست لوح تقدیری به‌پاس تلاش‌ها و همکاری‌های مهندس محمدهادی رستمیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر به‌رسم یادبود و تشکر به وی اهدا شد.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
معاون.عمرانی.استانداری.بوشهر     رستمیان     هیئت.رئیسه.مشترک     دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     تخت.بیمارستانی     دکتر.ملکی.زاده    
سرانه.تخت     استان.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   25 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >