رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر خبر داد؛
ناوگان اورژانس ۱۱۵ گناوه به موتور آمبولانس تجهیز شد

4 فروردين 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از تجهیز ناوگان اورژانس ۱۱۵ گناوه به موتور آمبولانس خبر داد.

دکتر سید حسین موسوی در مصاحبه با خبرنگاران اظهار داشت: برای بهترین خدمت‌رسانی به مردم در ایام تعطیلات و تداوم خدمت‌رسانی در تمام ایام، ناوگان اورژانس ۱۱۵ گناوه به موتور آمبولانس تجهیز شد.
وی تصریح کرد: اورژانس پیش بیمارستانی از شروع طرح نوروزی که شروع آن از ۲۴ اسفندماه سال ۱۴۰۱ بود خدمات‌رسانی کرده و این مهم تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه می‌یابد.
دکتر موسوی تصریح کرد: شهرستان گناوه از مقاصد مسافری پر تردد است که اورژانس با افزایش ظرفیت پتانسیل پایگاه، ایستگاه سلامت و موتور آمبولانس بهترین شرایط را برای خدمات درمانی فراهم کرده است.
وی بابیان اینکه در شرایط عادی ۱۰ آمبولانس روزانه برای مأموریت‌های شهری و جاده‌ای گناوه اعزام می‌گردد، گفت: در پیک زمان شلوغی شهر و نوروز، روزانه ۳۰ اعزام صورت گرفته که در استان رتبه سوم به خود اختصاص داده است.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: انتظار می‌رود هم‌وطنان وضعیت جوی مقاصد مسافری و جاده‌های پرتردد را از اخبار پیگیری کنند تا ان‌شاءالله سفری شاد توأم با سلامتی داشته باشند.
رشد بیشتر از ۱۰۰ در درصدی مأموریت
دکتر موسوی اظهار داشت: سوم فروردین‌ماه سال جاری شاهد نرخ رشد بیشتر از ۱۰۰ درصدی مأموریت‌های اورژانس گناوه بودیم که آمار قابل‌توجهی است.
رئیس اورژانس ۱۱۵ استان با اشاره به بیشترین اعزام در ۲۹ اسفندماه تشریح کرد: سوم فروردین نسبت به روز گذشته مأموریت‌ها هفت درصد کاهش یافته است و از طرفی تراکم اتومبیل‌ها تأخیرهایی را در رسیدن آمبولانس بر بالین مصدوم در برخی مسیرهای شهر گناوه ایجاد کرده که با اعزام موتور آمبولانس این مشکل را تا حد زیادی حل کردیم.
انتهای پیام/ ز.ن ۵۰۰۰۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
    رئیس.اورژانس.۱۱۵     دکتر.سیدحسین.موسوی     طرح.امداد.نوروزی     ماموریت.اورژانس۱۱۵     موتور.آمبولانس    
گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   4 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >