پاک‌سازی ساحل بندر دیّر با حضور مردم و مسئولین

11 ارديبهشت 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر گفت: به مناسبت هفته سلامت و با حضور شهروندان و مسئولین شهرستان، ساحل بندر دیّر پاک‌سازی شد.

عباس آدمیت نسب در حاشیه اجرای برنامه پاک‌سازی ساحل با اشاره به شعار هفته سلامت گفت: در شعار امسال هفته سلامت تأکید بر سلامتی برای همه شده است و یکی از راه‌های تحقق آن مشارکت عمومی و تلاش برای فرهنگ‌سازی سلامت است.
وی گفت: با حضور فعالان اجتماعی، سمن‌های زیست‌محیطی و جمعی از مسئولین و علاقه‌مندان محیط‌زیست، زباله‌های رها شده در ساحل بندر دیّر جمع‌آوری شد.
وی افزود: انجام این حرکت فرهنگی موجب بالا بردن مشارکت عمومی در جامعه و تمرین انجام کار گروهی و گسترش فرهنگ فعالیت‌های جمعی و پاکیزه نگه‌داشتن اماکن عمومی توسط مردم می‌شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر بیان کرد: حرکت‌های خودجوش دوستداران محیط‌زیست باعث می‌شود تا دیگر شهروندانی که نظاره‌گر این فعالیت هستند در رفتار خود با محیط‌زیست و ساحل نیلگون تجدیدنظر کنند.
آدمیت نسب با تأکید بر تداوم برنامه پاک‌سازی ساحل در طول سال تصریح کرد: با شروع فصل تابستان مردم این شهر و کسانی که از دیگر نقاط به بندر دیّر می‌آیند، اوقات فراغتشان را در ساحل می‌گذرانند و بی‌شک تکرار چنین برنامه‌هایی سبب نهادینه شدن فرهنگ آن در خانواده‌ها می‌شود.
نهم لغایت پانزدهم اردیبهشت‌ماه به‌عنوان هفته سلامت نام‌گذاری شده است و شعار امسال هفته سلامت «سلامت برای همه با پزشکی خانواده» است.
انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پاک‌سازی.ساحل     عباس.آدمیت‌نسب     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >