رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
پزشکان به‌عنوان رهبران تیم سلامت مردم، نقش خود را در پزشکی خانواده ایفا کنند

13 ارديبهشت 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: پزشکان به‌عنوان رهبران تیم سلامت مردم، نقش خود را در پزشکی خانواده ایفا کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، ماه زرافشون رفیعی در جمع پزشکان شبکه بهداشت و درمان تنگستان بیان داشت: پزشکان رهبران تیم سلامت در پزشک خانواده هستند و نه‌تنها باید به نقش درمانی خود در تیم سلامت بپردازند بلکه با پرداختن به‌تمامی جوانب سلامتی مراجعه‌کنندگان، از ابتلا افراد به بیماری جلوگیری کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: هنر ما در پزشکی خانواده در وهله اول پیشگیری از ابتلا افراد به بیماری با استفاده از چکاب‌ها و ابزار بهداشتی درمانی که در اختیار داریم خواهد بود و پس‌ازآن در صورتی که فردی با علائم بیماری به ما مراجعه کرد، گام دوم ما تشخیص صحیح و قرار دادن فرد در مسیر درمان یا ارجاع صحیح خواهد بود.
وی ادامه داد: اگر مراجعه‌کننده در پزشکی خانواده در مسیر صحیح خود ارجاع گردد، ما می‌توانیم این اطمینان را حاصل کنیم که فرد هر چه زودتر سلامت خود را به دست آورده و عوارض بیماری گریبان گیر او نشود.
رفیعی تأکید کرد: ما در پزشکی خانواده رسالت سنگینی را بر دوش داریم و مکلفیم آنچه حق مردم است را به دست آن‌ها برسانیم و در غیر این صورت با همه علم و دانش خود در حق مردم جفا کرده‌ایم.


انتهای پیام/ ن.ا 3010

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان     پزشکی.خانواده     ماه.زرفشون.رفیعی    

تاریخ بروز رسانی:   13 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >