با مشارکت خیرین؛
پایگاه سلامت آبدان ساخته می‌شود

20 ارديبهشت 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر از ساخته شدن پایگاه سلامت آبدان با مشارکت خیرین خبر داد.

عباس آدمیت نسب در نشست شورای سلامت بخش آبدان گفت: با توجه به استقرار پایگاه سلامت آبدان در ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت و کمبود فضای فیزیکی جهت ارائه خدمات و مراقبت‌های بهداشتی، احداث ساختمان مجزا برای پایگاه سلامت در دستور کار قرار داشت.
وی افزود: با مذاکرات انجام شده با حاج کامل مؤمنی یکی از خیرین نیک‌اندیش دیّری ساکن کشور کویت و موافقت ایشان و همچنین معرفی حاج عباس میرزایی به عنوان نماینده خیّر، به‌زودی ساخت پایگاه سلامت شهر آبدان آغاز می‌شود.
آدمیت نسب افزود: به‌منظور دسترسی به خدمات پزشکی این پایگاه در محوطه مرکز خدمات جامع سلامت آبدان ساخته و دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز بر عملیات اجرایی آن نظارت خواهد کرد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با تأکید بر تسهیل فرایندهای اداری برای مشارکت گسترده خیرین در پروژه‌های سلامت گفت: لازم است تمامی ادارات و نهادها ضمن همکاری با خیرین زمینه مشارکت و استمرار کمک‌های خیرین را فراهم آورند.
آدمیت نسب اضافه کرد: خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر تعامل مطلوبی با خیرین بزرگوار حوزه سلامت دارند و چندین پروژه طی سال‌های اخیر با همکاری و مشارکت خیرین ساخته و به بهره‌برداری رسیده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه و فعالین اجتماعی با آگاهی بخشی و فرهنگ‌سازی برای جلب مشارکت خیرین در حوزه سلامت تلاش کنند.
انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     شورای.سلامت     خیرین.سلامت     عباس.آدمیت‌نسب     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    
   

تاریخ بروز رسانی:   20 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >