در نشست شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر رقم خورد:
رونمایی از پنجره معدل فرهنگ و هنر نظام سلامت استان بوشهر

27 ارديبهشت 1402
پنجره معدل فرهنگ و هنر نظام سلامت استان بوشهر با رویکرد رتبه‌بندی کلیه نهادهای وابسته به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ازجمله شبکه‌های بهداشت و درمان، بیمارستان‌ها و حوزه‌های ستادی، توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر رونمایی شد.

به گزارش مفدا بوشهر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این جلسه، ضمن رونمایی از پنجره معدل فرهنگ و هنر نظام سلامت استان بوشهر به آدرس http://www.mefda.ir/news/332883/ به ضرورت اختصاص دادن سنجه‌های زیربنایی مرتبط با مسائل فرهنگی و اجتماعی از قبیل انگیزه شغلی کارکنان، تکریم ارباب‌رجوع، امانت‌داری، اخلاق محوری و سایر شاخص‌ها در ارتقاء رضایت گیرندگان خدمت اشاره نمود.
دکتر حسن ملکی‌زاده خاطرنشان کرد: در نشست آینده گزارشی از وضعیت مساجد و نمازخانه‌های کلیه نهادهای وابسته به نظام سلامت استان بوشهر توسط ستاد اقامه نماز ارائه شود و از فعالین عرصه نماز تقدیر صورت پذیرد.
وی اذعان کرد: به‌منظور ساماندهی و برنامه‌ریزی شایسته فعالیت‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی در سطح نظام سلامت استان بوشهر، همه رویدادها و کلان فعالیت‌های فرهنگی می‌بایست از سوی کلیه حوزه‌ها جهت طرح در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه ارسال گردد تا زمینه تقویت و بهبود محتوایی و ساختاری رخدادهای فرهنگی فراهم گردد.
در ادامه این نشست به موضوعاتی از قبیل یکپارچگی جشن دانش‌آموختگی به صورت دانشکده محور اشاره گردید.

انتهای پیام/ م.ر 2050

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
رونمایی.پنجره.معدل     فرهنگ.و.هنر     معاونت.دانشجویی.فرهنگی     مفدا        

تاریخ بروز رسانی:   27 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >