رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خبر داد؛
بیمارستان برازجان درجه یک اعتباربخشی در برنامه ارزیابی اعتباربخشی ملی بیمارستان‌های ایران را کسب کرد

13 خرداد 1402
رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در مصاحبه با روابط عمومی این بیمارستان گفت: در اجرای برنامه اعتباربخشی بیمارستان‌ها در سال ۱۴۰۲ بیمارستان شهید صادق گنجی، موفق به کسب رتبه یک اعتباربخشی شد.

 دکتر امین آزاد فر در ادامه بیان داشت: برنامه اعتباربخشی بیمارستان‌ها که به‌صورت هر دو سال یک‌بار اجرا می‌شود، بازرسان و ارزیابان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از تمامی بخش‌های درمانی و پشتیبانی بیمارستان به‌منظور تشریح کیفت خدمات بهداشتی و درمانی بر اساس استانداردهای اعتباربخشی ملی بیمارستان‌های ایران بازدید به عمل می‌آوردند.
دکتر آزاد فر ضمن اشاره به محورهای اعتباربخشی تصریح داشت: بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در بازدید اعتباربخشی بیمارستان که به مدت دو روزبه طول انجامید، محورهای اصلی استانداردهای بیمارستان‌ها شامل امکانات و ملزومات بیمارستانی، مدیریت و توانمندسازی منابع انسانی، ایمنی بیمار و بهبود کیفیت، حقوق‌گیرنده خدمت، مراقبت و درمان و نهایتاً مدیریت و سازمان‌دهی بیمارستان، موردبررسی دقیق قرار گرفت.
وی با مثبت ارزیابی کردن برنامه اعتباربخشی بیمارستان، از آن به‌عنوان محکی برای سنجش عملکرد بیمارستان با استاندارهای وزارتخانه بهداشت توسط تیم ارزیاب خارج از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر یاد کرد و اضافه داشت: بی‌شک با سنجش دقیق فرایندهای ارائه خدمات درمانی به بیماران ارجمند ما نقاط قوت و ضعف خود را بهتر شناخته و همواره در جهت رفع نقاط ضعف و تقویت هر چه بیشتر نقاط قوت خود بر خواهیم آمد.
رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان، هدف نهایی مجموعه درمان را ارائه خدمات درمانی مطلوب و باکیفیت به مردم و بیماران عزیز دانست و اشاره داشت: بی‌شک هدف غایی برنامه اعتباربخشی بیمارستان‌ها ارائه خدمات درمانی ایمن، مطلوب و باکیفیت منطبق بر استانداردهای درمانی وزارتخانه بهداشت و درمان است.
دکتر آزاد فرد در پایان از همه همکاران بخش‌های پشتیبانی و درمانی بیمارستان شهید صادق گنجی که در ارائه خدمات درمانی به مردم و بیماران همواره تلاش می‌کنند و همچنین در کسب رتبه یک اعتباربخشی بیمارستان سهم داشته‌اند، تشکر و قدردانی نمود و بخصوص از زحمات ارزیابان وزارتخانه بهداشت تشکر و قدرانی کرد.
برنامه اعتباربخشی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان با حضور سه نفر ارزیاب متخصص و مجرب، دکتر رقیه علی بابایی (ارزیاب مدیریتی)، الهام جنتی راد (ارزیاب بالینی) و دکتر فریبا رسان نژاد (ارزیاب ارشد) به مدت دور روز انجام گرفت.
انتهای پیام/ ب.ا ۴۰۸۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اعتباربخشی     دکتر.محمدامین.آزادفر     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   13 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >