رئیس شبکه بهداشت و درمان کنگان:
رضایتمندی کارکنان و دریافت‌کنندگان خدمات در اولویت برنامه‌هاست

13 خرداد 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: رضایتمندی کارکنان و دریافت‌کنندگان خدمات در اولویت برنامه‌هاست.

مهندس محمود میر حاجی در نشست صمیمی معاونین فنی و اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان اظهار داشت: هدف از برگزاری این نشست‌ها، شنیدن حرف‌ها و دغدغه‌های کارکنان و تلاش جهت رفع مشکلات همکاران است.
وی ضمن تقدیر از  زحمات، خدمات، تلاش‌ها و همکاری‌های صمیمانه کارکنان در تمامی امور تصریح کرد: همواره با بهره‌گیری از نظرها و پیشنهادهای کارکنان و نظرات کارشناسی شده در صدد به حداقل رساندن مشکلات و دستیابی به حداکثر رضایتمندی کارکنان و دریافت‌کنندگان خدمات از مجموعه هستیم.
دکتر محمدمهدی خواجه‌ئیان معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز پس از شنیدن سخنان و نقطه نظرات کارکنان اظهار داشت: سعی شده است علی‌رغم محدودیت‌های مالی، پرداخت‌ها به روز صورت بگیرد و عدالت در پرداخت‌ها تا حد امکان رعایت شود.
مهندس حسین دلخواه  معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز با اشاره به محدودیت‌ها در جذب نیرو، به‌کارگیری نیروهای طرحی را از راهکارهای موقت در حل مشکلات فعلی عنوان کرد و افزود: باید با تلاش و همفکری و مدیریت به حل مسائل پرداخت.
معاون فنی و اجرایی معاونت بهداشتی با حضور در جمع کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان از نزدیک پای صحبت‌های آنان نشستند و به پرسش‌های آنان پاسخ گفتند.
توجه ویژه به مطالبات و انتظارات کارکنان تلاشگر حوزه بهداشت به‌عنوان سربازان خط مقدم جبهه سلامت، بازنگری در نحوه پرداخت اضافه‌کار کارکنان، چاره‌اندیشی برای تأمین بخشی از کمبود نیروهای آزمایشگاهی کمبود نیروی انسانی در رده ستادی و محیطی، کمبود فضاهای فیزیکی در مراکز خدمات جامع سلامت از جمله دغدغه‌های مطرح‌شده از سوی کارکنان شبکه در این نشست بود.
انتهای پیام/ م.س 3070

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست.صمیمی     مهندس.محمود.میرحاجی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   13 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >