بالگرد اورژانس ۱۱۵ بوشهر بر فراز جزیره خارک برای نجات نوجوان ۱۷ ساله به پرواز در آمد

10 تير 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: بالگرد اورژانس ۱۱۵ بوشهر بر فراز جزیره خارک برای نجات نوجوان ۱۷ ساله به پرواز در آمد.

به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر ؛ دکتر سید حسین موسوی اظهار داشت: تیم عملیاتی امداد هوایی اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر نوجوان ۱۷ ساله را از جزیره خارک به بیمارستان مرکز استان منتقل کرد.
وی تصریح کرد: روز گذشته طبق درخواست سوپروایزر بیمارستان خلیج‌فارس خارک آقایی ۱۷ ساله که به دنبال سقوط دچار ضربه به سر و خونریزی از کف جمجمه شده، به بیمارستان مراجعه کرده بود و طبق تشخیص پزشک کشیک نیاز به خدمات تخصصی، تشخیصی و پاراکلینیکی داشت و می‌بایستی در اسرع وقت به مرکزی مجهزتر اعزام می‌شد، توسط تیم ۴ نفره امداد هوایی اورژانس به بوشهر منتقل گردید.
دکتر موسوی افزود: بنا به اظهارات پزشک معالج، نوجوان خارکی نیاز به بررسی‌های دقیق‌تر و بیشتر دارد که با هماهنگی ستاد هدایت بیماران در اورژانس استان از متخصص و جراح مغز و اعصاب جهت ادامه درمان این مددجو پذیرش اخذ شد.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر عنوان داشت: به دلیل مسیر صعب‌العبور و آبی بین این جزیره و بوشهر، هماهنگی لازم انجام و با همکاری حبیب شنبدی و روزبه دهباشی به‌عنوان تیم عملیاتی اورژانس و وحیدی و کاپیتان پور غلام به‌عنوان کادر پرواز این مأموریت به انجام رسید.

کلمات کلیدی:
بالگرد     اورژانس115     دکتر.سیدحسین.موسوی     خارک        

تاریخ بروز رسانی:   10 تير 1402

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >