دعوت از دانشجویان جهت شرکت در نخستین رویداد فرهنگی و آموزشی "مثبت آرمان " در مشهد مقدس

10 تير 1402
مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از دانشجویان فعال جهت شرکت در نخستین رویداد فرهنگی و آموزشی "مثبت آرمان " که در مجموعه "توریست توس " واقع در مشهد برگزار می‌شود، دعوت به عمل آورد.

به گزارش مفدا بوشهر، محمد روزگار با بیان این مطلب افزود: این رویداد شامل ۱۰ اردوی مجزا برای گروه‌های دانشجویی مختلف است که مبتنی بر فعالیت‌های گروهی به منظور رشد خلاقیت، افزایش مهارت‌های فردی، تمرین حل مسئله، ایده پردازی، تفکر خلاق، ارائه به روش متد و فعالیت چند رسانه‌ای است و کارگاه‌هایی در زمینه موفقیت، امیدآفرینی، شادکامی، مدیریت خویشتن و ارتباط مؤثر برگزار می‌شود.
وی اظهار کرد: در حاشیه این رویداد، برنامه‌های فرهنگی و آموزشی در قالب دورهمی‌های شبانه و کارگاه‌های آموزشی متناسب با هر اردو با هدف توانمندسازی هرچه بیشتر فعالان فرهنگی در نظر گرفته شده است.
مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خصوص زمان برگزاری اردوی آموزشی اعلام کرد: این اردوی آموزشی برای دانشجویان مفدا در دو نوبت برگزار می‌شود که برای دانشجویان مفدا (پسر) از ۸ مرداد ماه لغایت ۱۲ مرداد ماه سال جاری و برای دانشجویان مفدا (دختر) از ۲۵ مرداد ماه لغایت ۲۹ مرداد ماه برگزار خواهد شد؛ و حداکثر سهمیه برای دانشجویان مفدا (پسر و دختر) در مجموع ۱۰ نفر است.
وی همچنین یادآور شد: این رویداد که مبنی بر توانمندسازی دانشجویان فعال دانشگاهی و افزایش کیفیت فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی است، لذا با حمایت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تحت عنوان مثبت آرمان برگزار خواهد شد.
وی افزود: با توجه به لزوم پایداری افراد آموزش دیده در دانشگاه و مجموعه‌های دانشجویی از معرفی دانشجویانی که کمتر از دو سال از زمان فراغت از تحصیل آن‌ها باقی‌مانده باشد، خودداری خواهد شد؛ و از علاقه‌مندان جهت شرکت در این اردوی فرهنگی و آموزشی دعوت می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر به معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه مراجعه و یا به شماره تلفن ۰۹۳۳۶۵۹۷۴۳۳ تماس یا پیامک حاصل نمایید.
 انتهای پیام/ م.ر 2050

کلمات کلیدی:
رویداد.فرهنگی.آموزشی     مثبت.آرمان     محمد.روزگار     معاونت.فرهنگی.دانشجویی        

تاریخ بروز رسانی:   10 تير 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >