قدم‌به‌قدم با کاروان شادپیمایی غدیرانه در میان خانواده بزرگ نظام سلامت استان بوشهر/ گزارش تصویری

12 تير 1402
کاروان شادپیمایی غدیرانه نظام سلامت استان بوشهر از ابتدای ساعت کاری یازدهم تیرماه سال جاری مقارن با سومین روز از دهه باشکوه امامت و ولایت با حضور در معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به اجرای نغمه همگانی امیر عالم پرداخت.

به گزارش مفدا بوشهر، کاروان شادپیمایی غدیرانه نظام سلامت استان بوشهر از ابتدای ساعت کاری یازدهم تیرماه سال جاری مقارن با سومین روز از دهه باشکوه امامت و ولایت با حضور در معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به اجرای نغمه همگانی امیر عالم پرداخت.
سپس کاروان غدیرانه نظام سلامت استان بوشهر با استقبال مجموعه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به اجرای نمایش واقعه غدیر پرداخت. در ادامه این کاروان با قرار گرفتن در مجموعه معاونت بهداشتی دانشگاه سیمای غدیر از آینه قرآن کریم را بر اساس قطعه نمایش غدیرانه اجرا نمود.
در پایان این شادپیمایی غدیرانه، کاروان غدیریه نظام سلامت در حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مستقر گردید و پس از تلاوت علی کرمی سفیر علوی نوجوان، به اجرای صحنه نمایشی واقعه غدیر پرداخت و آوای امیر عالَم در قالب سرود همگانی سفیران سلامت طنین انداز شد.
گفتنی است در راستای رخدادهای غدیریه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، کلان همایش محوری غدیرانه نظام سلامت استان بوشهر در روز چهارشنبه ۱۴ تیرماه از ساعت ۱۰: ۳۰ صبح در سالن شهید بهشتی دانشگاه با اعطای اطعام علوی، اجرای گروه دف‌نوازی مولا و سایر عناوین جذاب و متنوع برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ م.ر 2050

کلمات کلیدی:
کاروان.شادپیمایی     غدیرانه     عید.غدیر     معاونت.فرهنگی.دانشجویی        

تاریخ بروز رسانی:   12 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >