اجرای ۱۰ پروژه عمرانی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیّر

13 تير 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از اجرای ۱۰ پروژه عمرانی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیّر خبر داد.

عباس آدمیت نسب در نشست با فرماندار دیر و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه بوشهر گفت: طی دو سال گذشته در دولت مردمی دکتر رئیسی ۱۰ پروژه عمرانی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیّر کلنگ‌زنی، افتتاح و یا روند عملیات ساخت آن در حال اجرا است.
وی افزود: ساختمان دیالیز، پانسیون ۱۲ واحدی پزشکان بیمارستان، خانه بهداشت بردخون کهنه، خانه بهداشت الی، پانسیون ۲ واحدی پزشکان آبدان، مرکز خدمات جامع سلامت بردخون، خانه بهداشت حاجی‌آباد، خانه بهداشت کنارترشان، ساختمان سی‌تی‌اسکن و پایگاه سلامت آبدان از جمله پروژه‌های هستند که طی دو سال گذشته کلنگ‌زنی، افتتاح و یا روند عملیات ساخت آن انجام شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر افزود: سعی می‌شود در کنار برنامه‌های توسعه‌ای دانشگاه علوم پزشکی از تمامی ظرفیت‌های شهرستان در راستای توسعه حوزه بهداشت و درمان استفاده شود.
وی افزود: یکی از ظرفیت‌های خوب شهرستان وجود افراد نیک‌اندیش و خیر است که برای هدایت نیات خیر این عزیزان به سمت حوزه بهداشت و درمان اقدامات خوبی صورت گرفته است.
آدمیت نسب یادآور شد: ساخت ۴ خانه بهداشت در روستاهای الی، بردخون کهنه، حاجی‌آباد و کنارترشان و همچنین یک پایگاه سلامت در شهر آبدان و ساختمان سی‌تی‌اسکن و دیالیز از جمله پروژه‌هایی است که با مشارکت خیرین سلامت در شهرستان دیّر طی دو سال گذشته احداث یا به بهره‌برداری رسیده است.
انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     عباس.آدمیت‌نسب     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   13 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >