رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه:
بررسی بهداشت آب بیمارستان‌ها و شهرک الغدیر در دستور کار قرار گرفت

17 تير 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: بررسی بهداشت آب بیمارستان‌ها و شهرک الغدیر در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، عصمت حیدری اظهار داشت: با توجه به اهمیت بهداشت آب و تأثیر مستقیم آن بر سلامتی جامعه ضمن تأکید بر سالم‌سازی آب خواستار پیگیری رفع نقص دستگاه کلرزن و اصلاح روند کلرزنی به آب آشامیدنی بیمارستان‌ها و شهرک الغدیر شدند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: مخازن بخش ریگ و روستاهای شول، چهار روستایی، محمد صالحی، عباسی و پوزگاه در پایان سال 1401 شستشو و گندزدایی شده است.
رضایی مدیریت آبفا شهرستان گناوه نیز اظهار داشت: در خصوص آب‌رسانی، ذخیره و سالم‌سازی آب مشکلاتی وجود دارد که با همکاری سایر دستگاه‌های مربوطه برای رفع آن‌ها تلاش خواهیم کرد.
کارشناس واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز در خصوص نحوه کلرزنی به آب مصرفی در بیمارستان‌ها و شهرک الغدیر و میزان کلر آزاد باقیمانده در آب محل‌های یادشده، همچنین شستشو و گندزدایی به‌موقع مخازن ذخیره آب شهر گناوه (مخازن هزار، ده هزار و بیست هزار مترمکعبی) توضیحاتی ارائه کرد.
حسینی ادامه داد: استاندارد کلر آب آشامیدنی 2/0 تا 8/0 میلی‌گرم در لیتر است که خارج از این محدوده حد نامطلوب است و این‌گونه موارد بازرسان موظف‌اند موضوع را بلافاصله به واحد ستادی اعلام نمایند تا هماهنگی و پیگیری لازم انجام شود.
جلسه بررسی بهداشت آب بیمارستان‌ها و شهرک الغدیر شهرستان گناوه با حضور ریاست شبکه بهداشت و درمان، مدیریت آبفا و مسئول بهداشت محیط و ... این شهرستان برگزار شد.


انتهای پیام/ م.ن 3080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بهداشت.آب     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   17 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >