رئیس شبکه بهداشت و درمان کنگان:
اعضای شورای خیرین سلامت شهرستان کنگان انتخاب شدند

31 تير 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان کنگان از انتخاب اعضای شورای خیرین سلامت این شهرستان خبر داد.

مهندس محمود میر حاجی ضمن تقدیر و تشکر از حضار به‌ویژه خیرین، گزارشی از عملکرد خیرین حوزه سلامت در شهرستان و پیرامون ضرورت حضور فعال شورای خیرین و جلب مشارکت‌های مردمی در امر پیشبرد و ارتقاء سطح سلامت عموم مردم بخصوص اقشار آسیب‌پذیر جامعه ارائه کرد و گفت: حمایت همه‌جانبه از اهداف و برنامه‌های شورای خیرین سلامت و خدمت به مردم محروم جامعه، رسالت اعضا شورای خیرین سلامت است.
وی تصریح کرد: این موهبت الهی است و قدر آن را بدانید که منجر به ایجاد صفای باطنی در جامعه و فرد خواهد شد.
رئیس اداره خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز با اشاره به واقعه عاشورا اظهار داشت: در مواقع ضروری باید از تمام ظرفیت‌های خود در جهت رفع معضلات جامعه استفاده کرد و الگو گیری همه اقشار مردم از نیت خیرخواهانه خیرین سلامت شهرستان کنگان جهت رفع و ساماندهی مشکلات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان و توانایی مرتفع نمودن این مشکلات لازم است.
حجت‌الاسلام محمود عبدالهی گفت: با تشکیل شورای خیرین سلامت شهرستان بستر مناسبی ایجاد شود تا خواسته‌های خیرین بهتر شنیده شود و بتوانیم از تمام ظرفیت‌های خیرین استفاده کنیم.
رئیس اداره خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خیرین سلامت دانشگاه با انجام اقدامات مؤثر در طی سال‌های گذشته، بسترسازی لازم را برای ارائه خدمت به‌نظام سلامت انجام داده و به‌عنوان بازوی کمکی در کنار دانشگاه بوده‌اند.
انتخابات شورا خیرین سلامت شهرستان کنگان با حضور رئیس اداره خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رئیس و معاونین شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان جمعی از خیرین حوزه سلامت در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

در پایان معاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه‌های اصلی نظام‌های سلامت را ایجاد برقراری عدالت در سلامت عنوان نمود وی بابیان اینکه باید عدالت در سلامت رعایت شود گفت: عدالت بایستی در سه بعد عدالت در تأمین منابع، عدالت در خدمات‌رسانی، عدالت در پیامدها مورد بررسی قرار گیرد.
در خاتمه ضمن تقدیر از اعضاء حاضر، اقدام به برگزاری انتخابات شورای خیرین سلامت شهرستان کنگان نموده و از تعداد 11 نفر کاندیدای مطرح‌شده، هفت نفر که حائز بیشترین آراء بودند به‌عنوان نفرات اصلی هیئت‌مدیره و دو نفر نیز به‌عنوان عضو علی‌البدل و دو نفر بازرس انتخاب شدند.


انتهای پیام/ م.س 3070

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     خیرین.سلامت     حجت‌الاسلام.محمود.عبدالهی     مهندس.محمود.میرحاجی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   31 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >