رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خبر داد؛
پلمب ۱۳ واحد صنفی مواد غذایی به دلیل به‌کارگیری اتباع خارجی در دشتستان

31 تير 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از پلمب ۱۳ واحد صنفی مواد غذایی به دلیل به‌کارگیری اتباع خارجی در بازار روز شهر برازجان خبر داد.

ماریا خویشدوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: پیرو ابلاغیه امور اتباع بیگانه استانداری و مصوبات کمسیون کارگری و شورای تأمین شهرستان دشتستان مبنی بر ممنوعیت به‌کارگیری اتباع خارجه در صنوف مرتبط با مواد غذایی، بازرسان این شبکه با همکاری فرمانداری شهرستان، نیروی انتظامی و بازرسان اتاق اصناف بعد از طی تشریفات قانونی نسبت به ۱۳ واحد صنفی مواد غذایی که از اتباع خارجه استفاده کرده‌اند، اقدام نمودند.
ماریا خویشدوست تصریح کرد: مطابق نامه ابلاغی استانداری به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، به‌کارگیری اتباع بیگانه در صنوفی که با مواد غذایی در ارتباط می‌باشند، ممنوع است.
وی تأکید کرد: در همین رابطه از بهمن‌ماه سال گذشته؛ ضمن آموزش به کسبه، بیش از ۱۰۰ اخطاریه بهداشتی جهت صنوف متخلف صادر شده که منجر به پلمب ۱۳ صنف گردیده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از متصدیان صنوف غذایی خواست، جهت جلوگیری از اقدامات قانونی از به‌کارگیری اتباع خارجه در صنوف خود به هر عنوان خودداری نمایند.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پلمب     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   31 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >