در شورای سلامت شهرستان کنگان مطرح شد؛
لزوم هماهنگی و آمادگی لازم دستگاه‌های اجرایی کنگان برای مقابله با پشه آئدس و بیماری وبا

14 امرداد 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: هماهنگی و آمادگی دستگاه‌های اجرایی کنگان برای مقابله با پشه آئدس و بیماری وبا هماهنگی و آمادگی لازم و ضروری است.

مهندس محمود میر حاجی در شورای سلامت شهرستان کنگان ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: سلامت در سطح جامعه دارای اهمیت ویژه است و نیاز است در جهت تحقق این مهم همراهی همه دستگاه‌های اجرایی کنگان لازم است.
میر حاجی گزارشی از مصوبات جلسه قبل در زمینه اشتغال اتباع در صنوف تهیه و توزیع مواد غذایی ارائه کرد و ضمن ارائه گزارش عملکرد شورای فرعی سلامت در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ به بیان اهمیت این مصوبات و حضور مستمر اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی و همراهی در تحقق مصوبات تأکید کرد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گزارشی از انتظارت شبکه در زمینه مقابله با پشه آئدس و بازدید شبکه بهداشت از اداره بندر، اسکله و محیط پیرامون در زمینه شرایط محیط‌زیست این پشه ارائه داد.
فاطمه آهوخوش معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان کنگان نیز در خصوص بیماری وبا و بیماری‌های منتقله از آب و غذا توضیحاتی ارائه و انتظارات حوزه سلامت از ادارات مرتبط در این زمینه را ارائه کرد و سپس در زمینه بهداشت آب و وضعیت آب منطقه گزارش مختصری ارائه داد.

انتهای پیام/ م.س ۳۰۷۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شورای.سلامت     آئدس     مهندس.محمود.میرحاجی     فاطمه.آهوخوش     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   14 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >