۲۳ تن مواد غذائی و آرایشی و بهداشتی غیرقابل مصرف انسانی در تنگستان امحاء شد

1 شهريور 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: در بازدید به عمل آمده کارشناسان واحد نظارت بر مواد غذائی، آرایشی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان تنگستان در مرداد ماه سال جاری ۲۳ تن انواع مواد غذائی، آرایشی و بهداشتی کشف، جمع‌آوری و امحاء شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، ماه زرافشون رفیعی بیان داشت: یکی از فعالیت‌های واحد غذا و دارو نظارت بر کالاهای وارداتی در مبادی مرزی است که در بازدید صورت گرفته از گمرک شهر دلوار ۲۳ تن مواد غذائی و مواد آرایشی بهداشتی که از درجه مصرف انسانی خارج‌شده بودند کشف، جمع‌آوری و امحاء گردید.
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: تمامی مواد غذائی و کالاهای آرایشی و بهداشتی به‌محض ورود به گمرک توسط نماینده غذا و دارو مورد بازدید و بررسی قرار می‌گیرد و درصورتی‌که ازلحاظ بهداشتی مخاطره‌ای برای سلامت مردم داشته باشد از ورود آن به کشور جلوگیری خواهد شد.
رفیعی تصریح کرد: در سال گذشته نیز در بازدیدهای انجام‌شده از گمرکات شهرستان تنگستان ۱۴ تن انواع مواد غذائی کشف‌شده بود که پس از انجام مراحل قانونی جمع‌آوری و امحا گردیده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: مواد غذائی و آرایشی و بهداشتی کشف‌شده با حضور نمایندگان اداره اموال تملیکی استان بوشهر، شبکه بهداشت و درمان تنگستان، نیروی انتظامی، گمرک و قوه قضائیه در تنگستان امحاء گردید.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را آزما بخواهید

کلمات کلیدی:
امحا     ماه‎‌زرافشون.رفیعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   1 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >