عملیات اجرایی سالن چندمنظوره مرکز سعدآباد دشتستان آغاز شد

7 شهريور 1402
هم‌زمان با چهارمین روز از هفته دولت، عملیات اجرایی سالن چندمنظوره مرکز خدمات جامع سلامت سعدآباد شهرستان دشتستان با حضور مسئولین شهرستانی و محلی آغاز شد.

 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، فرماندار دشتستان در حاشیه این مراسم گفت: در هفته دولت سال جاری ۳۰۲ پروژه در شهرستان افتتاح و یا عملیات اجرایی آن با اعتبار هزار و ۳۳۷ میلیارد تومان آغاز می‌شود که بیشترین تعداد پروژه‌های استان بوشهر در شهرستان دشتستان است.
احمد بنافی تصریح کرد: با احداث سالن چندمنظوره مرکز خدمات جامع سلامت سعدآباد، قطعاً خدمات مطلوب‌تری و در فضای فیزیکی مناسبی به مردم این شهر و حومه آن ارائه خواهد شد.
بنافی اظهار کرد: شهرستان دشتستان در حوزه سلامت پیشرفت‌های خوبی داشته است و با توجه به احداث ۱۰ پروژه در سال گذشته و همچنین ۱۳ پروژه در حال احداث در مسیر توسعه قرار گرفته است و تمام تلاش دولت سیزدهم بر این است که این پروژه‌ها در موعد مقرر اتمام و به بهره‌برداری برسند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان نیز گفت: پروژه سالن چندمنظوره مرکز سعدآباد در زمینی به مساحت ۲۳۰ مترمربع و با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و شهرستانی احداث خواهد شد.
دکتر ماریا خویشدوست تصریح کرد: مرکز خدمات جامع سلامت شبانه‌روزی سعدآباد به جمعیتی بیش از ۱۳ هزار نفر خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌کند و همچنین دارای ۲ خانه بهداشت فعال است و این مرکز نیازمند این فضای فیزیکی است که یکی از مطالبات مهم ما در این بخش بوده است.
باید یادآور شد، فرماندار شهرستان دشتستان در این مراسم، با توجه به هم‌زمانی روز پزشک و هفته دولت از پزشکان و کارکنان مرکز خدمات جامع سلامت سعدآباد با اهدای لوح قدردانی کرد.

انتهای پیام/س.غ/۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آغاز.عملیات.اجرایی     هفته.دولت1402     فرماندار     احمد.بنافی     دکتر.ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   7 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >