رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر:
آمادگی لازم برای پاسخگویی به نیازهای بهداشتی و درمانی در زمان بحران ضروری است

12 شهريور 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: آمادگی لازم برای پاسخگویی به نیازهای بهداشتی و درمانی در زمان بحران ضروری است و موجب کاهش مخاطرات می‌شود.

دکتر حسن ملکی زاده در حاشیه بازدید از ظرفیت‌های ستاد بحران دانشگاه و تجهیزات پزشکی استان در بحران‌ها اظهار داشت: هدف از این بازدید و نظارت‌ها آمادگی لازم برای پاسخگویی در زمان بحران است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر تصریح کرد: در این بازدید، بیمارستان صحرایی و دیگر ظرفیت‌های ستاد بحران استان به‌دقت بررسی شدند تا اطمینان حاصل شود که در صورت بروز بحران و وقوع حوادث، تیم‌های پزشکی مجهز به آمادگی لازم برای پاسخگویی به فوریت‌های پزشکی هستند.
وی اظهار داشت: این بازدید برای ارتقاء سطح خدمات پزشکی و بهبود عملکرد در شرایط بحرانی بوده است، زیرا با ارائه خدمات پزشکی و برنامه‌ریزی صحیح، دستاوردهای قابل‌توجهی در سطح بهداشت و درمان استان بوشهر قابل‌دستیابی است.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: آمادگی برای مواجهه با بحران‌ها و حوادث پزشکی و تیم‌های پزشکی مجهز در شرایط بحرانی دارای اهمیت ویژه است.
دکتر سید حسین موسوی عنوان کرد: استفاده از ظرفیت‌های پزشکی مناسب و مجهز، در کنار تلاش کادر متخصص دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، می‌تواند امکانات بهبودی و درمانی بیشتری را برای مردم استان به ارمغان بیاورد.
به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با حضور معاونین، از ظرفیت‌های ستاد بحران دانشگاه و تجهیزات پزشکی استان بازدید کرد.

انتهای پیام/ ز.ن 50000

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     ستاد.بحران     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     دکتر.سیدحسین.موسوی     اورژانس115        

تاریخ بروز رسانی:   12 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >